Samsung WW11BGA046AELE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 11 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 53 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná parní pračka Samsung WW11BGA046AELE v bílém provedení s černými dvířky nabízí kapacitu pro 11 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 72 dB. Má 14 pracích programů a praktické funkce. K dispozici je LED displej, technologie Eco Bubble™, zásuvka Stay Clean, funkce Smart Check a další.

Maximální čistota s Eco Bubble

Perte efektivně i při nízkých teplotách. Pračka Samsung WW11BGA046AE/LE nabízí šetrnou, ale výkonnou technologii Eco Bubble proměňující prací prostředek na aktivní pěnu, která pronikne do prádla a účinněji odstraní všechny nečistoty na různých typech tkanin, jež navíc chrání. A co víc, pračka zároveň šetří energii – jak vaši, tak i vaší domácnosti.

Vysoká kapacita ve standardních rozměrech

Díky technologii SpaceMax vám vaše pračka dopřeje prostor až pro 11 kg prádla, což také přispívá k její energetické šetrnosti. I při takovém množství si však zařízení stále zachovává standardní hloubku 600 mm, takže v prostoru zbytečně nikde nevyčnívá. Spotřebič vám tak nejen ušetří čas a námahu, ale i místo.

Za 15 minut zpět ve hře

Není čas ztrácet čas a přesně proto je tu funkce Quick Wash. Za pouhých 15 minut vám zajistí dokonale čisté prádlo, svěží a připravené k dalšímu použití. Ať už tedy pospícháte nebo chcete mít daný kousek vždy po ruce, za čtvrt hodiny je vše hotové.

Tichá jako myška, silná jako lev

Nenechte se ničím rušit. Technologie digitálního invertoru zajistí, že už vás pračka nebude obtěžovat klasickým boucháním a hučením. Díky využití silných magnetů je oproti standardnímu motoru chod zařízení mnohem tišší, výkonnější a zároveň energeticky efektivnější. A co víc, vysokou odolnost mechanismu dokazuje mimo jiné i 20letá záruka na motor. 

Dokonalá čistota nejen pro vaše prádlo

S funkcí Drum Clean se už nemusíte spoléhat na drahou chemii. Kombinace pulzování, vysokorychlostního odstřeďování a namáčení zbaví buben všech nečistot, včetně bakterií. Navíc odstraní i zbytky použitých prostředků a vnitřek vaší pračky tak bude čistotou jen zářit.

Zbyde jen dokonale hygienická čistota

Už se nemusíte obtěžovat s čištěním přihrádky na prací prostředek či aviváž. Společnost Samsung přišla s jednoduchým řešením v podobě zásuvky StayClean Drawer. Ta byla chytře navržena tak, aby se pomocí systému vodního oplachování sama vyčistila. Vaše obavy z plísně nebo přetrvávajících nečistot tak zmizí stejně rychle a účinně, jako se jich zbaví zásuvka uvnitř vaší pračky.

Úspěšný bojovník se skvrnami

Snad každému se někdy podařilo polít se čajem, kávou nebo dokonce vínem. Panika, zda skvrna půjde vyprat, se už ale dostavit nemusí. Díky pračce Samsung WW1BGA046AE/LE s funkcí Bubble Soak se zbavíte i těch nejodolnějších nečistot. Prádlo důkladně prostoupí aktivní bublinky, které jej šetrně a zároveň velmi důkladně vyčistí. Ať už se chystáte zpět do víru velkoměsta nebo třeba na fotbalový trénink, vaše oblečení bude dokonale čisté a připravené čelit dalším dobrodružstvím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 11 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung WW11BGA046AELE

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Mujagič

11. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Množství prádla