Samsung WW10T654DLH/S7

  • Doprava zdarma
  • Cashback 1 000 Kč

Kapacita bubnu: 10.5 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 22, Maximální hloubka: 68 cm, Třída energetické účinnosti 2021: A, Elektronický informační list

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná, chytrá parní pračka Samsung WW10T654DLH/S7 má kapacitu bubna pro 10,5 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti 72 dB. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a navíc také diagnostikovat problémy.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky.

Inovativní dvířka Add Wash

Zapomenuté tričko na dně koše na špinavé prádlo už nemusí čekat na další praní. Zapomenuté položky, ale i prací prášek či aviváž můžete díky praktickým dvířkům Add Wash přidat i po zahájení pracího cyklu. Přidat můžete ale také ručně prané tkaniny, které potřebujete už jen opláchnout nebo odstředit.

Expresní praní

Důkladně vyčištěné oblečení nemusí nutně znamenat zdlouhavé čekání. Určitě ne s programem Super Speed, který dokáže várku prádla vyčistit již za 59 minut. Technologie QuickDrive se postará o dynamický pohyb oblečení a Eco Bubble o jeho skutečně důkladné vyčištění. Řešení Speed ​​Spray zkrátí dobu máchání a zrychlí odstřeďování.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Výkon, na který se může spolehnout

Tišší chod i vysoký (a přitom ekologický) výkon zajišťuje technologie digitálního invertoru, která pracuje prostřednictvím svých silných magnetů. Pračka od společnosti Samsung tak zároveň spotřebuje mnohem méně energie a je šetrná k vašim úsporám, ale také k životnímu prostředí. Její špičková odolnost je navíc potvrzena i desetiletou zárukou.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10.5 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung WW10T654DLH/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno