Samsung WMN-M15EA/XC

Závěsná a polohovatelná konzole na stěnu Samsung WMN-M15EA/XC je určena pro televizory Samsung QLED 4K a 8K s úhlopříčkou 49" (123 cm), 55" (138 cm) a 65" (163 cm) a hmotností do 35 kg. Díky důmyslné konstrukci minimalizuje prostor mezi stěnou a QLED televizorem. Po dokončení instalace můžete nastavit sklon televizoru a přizpůsobit tak úhel sledování přesně podle vašich představ. Instalace je jednoduchá a rychlá, v balení konzole jsou všechny potřebné montážní části a šrouby. Díky tomuto držáku vnesete do svého obýváku doušek klasické elegance. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Popis produktu

Žádná mezera

Držák Samsung WMN-M15EA/XC umožňuje zavěšení televizoru QLED od společnosti Samsung na stěnu pro získání esteticky příjemného výsledku, bez mezer* mezi zařízením a stěnou. Díky tomu se TV dokonale integruje do vašeho obývacího pokoje. *Měřeno od zadního panelu televizoru, prostor se může lišit v závislosti na instalačním režimu a typu stěny.

Držák je sklopný

Hledáte vždy dokonalý úhel? Sklopná konzole bez přihrádky k připevnění na stěnu umožňuje nastavit úhel televizoru QLED po dokončení instalace.

Instalace již není problém

Instalace je jednoduchá, nevyžaduje zásah servisního technika a během několika minut budete mít TV na stěně. Polohu televizoru můžete také nastavit po dokončení instalace.

Bezchybná integrace

Přidejte do svého obýváku doušek elegance s nabídkou doplňků pro televizory Samsung. Výsledek bude úžasný z každého úhlu a integruje se bezchybně do vašeho obytného prostoru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál kov
  • Max. velikost TV 65 "
  • Typ konzole Fixní
  • Min. velikost TV 49 "

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Maximální nosnost: 35 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,4 cm
Výška: 33,7 cm
Hloubka: 7,5 cm
Hmotnosť: 1,75 Kg

Materiál

Materiál: kov

Uchycení

Max. velikost TV: 65 "
Min. velikost TV: 49 "

Vzhled

Typ konzole: Fixní

Ostatní

Kód produktu: WMN-M15EA/XC

Všechny parametry

Recenze Samsung WMN-M15EA/XC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung WMN-M15EA/XC