Samsung WD90T984ASH/S7


Pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 377 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů praní, 26 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 67,4 cm. Více info


Cena 26 998 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 27 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 270 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná chytrá parní pračka se sušičkou Samsung WD90T984ASH/S7 QuickDrive má kapacitu bubnu pro praní 9 kg prádla a pro sušení 6 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti (díky QDrive motoru) 74 dB, pro praní 52 dB a pro sušení 62 dB. Samsung WD90T984ASH/S7 můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a také navíc diagnostikovat problémy pomocí aplikace Smart Check.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Více času pro vás

Bleskurychlé praní zajistí funkce QuickDrive, která dokáže dobu praní snížit až o polovinu. To vše díky dynamické rotaci bubnu a dodatečné dávce vody technologie Q-Bubble. Bohatší, výkonnější bubliny se postarají o to, aby čisticí prostředek pronikl do vašeho oblečení ještě rychleji. Nemusíte se však bát ‒ látku pračka přesto vyčistí důkladně a šetrně.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky. Doporučení dostanete také ohledně nejvhodnějšího programu sušení.

Za všech okolností optimální praní

Žádná námaha, maximální úspora, ale důkladné vyprání? Přesně to nabízí technologie AI Wash, která pomocí 4 senzorů snímá hmotnost prádla a na jejím základě chytře dávkuje množství vody a pracího prostředku. Senzor zakalení následně hlídá úroveň znečištění vody, aby v případě potřeby přidal více pracího prostředku nebo prodloužil čas oplachování.

 

Inovativní dvířka Add Wash

Zapomenuté tričko na dně koše na špinavé prádlo už nemusí čekat na další praní. Zapomenuté položky, ale i prací prášek či aviváž můžete díky praktickým dvířkům Add Wash přidat i po zahájení pracího cyklu. Přidat můžete ale také ručně prané tkaniny, které potřebujete už jen opláchnout nebo odstředit.

 

Praní bez vody a čisticího prostředku

Zářivě čistého prádla bez pachů a bakterií můžete dosáhnout i bez chemikálií a vody. Inteligentní pračka Samsung je vybavená praktickou funkcí Air Wash, která k čištění využívá proud horkého vzduchu. Energeticky náročnou vyvářku ani drahé čisticí prostředky už nebudete potřebovat.

Expresní praní

Důkladně vyčištěné oblečení nemusí nutně znamenat zdlouhavé čekání. Určitě ne s programem Super Speed, který dokáže várku prádla vyčistit již za 39 minut. Technologie QuickDrive se postará o dynamický pohyb oblečení a Eco Bubble o jeho skutečně důkladné vyčištění. Řešení Speed ​​Spray zkrátí dobu máchání a zrychlí odstřeďování.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 67.4 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung WD90T984ASH/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

13. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Před vánocemi jsem koupil moji ženě u elektro world nevhodný dárek.Vzali mi ho zpet i když to bylo za víc jak 1 měsíc.Tak jsem si připlatil a koupil ženě pračku Samsung.Je s ní moc spokojená.Petr
  • Pračka Samsung má i funkci přání horkým vzduchem,to je pro nás novinka

Pračku Samsung mohu pustit kdokoli i když nejsem doma protože má Smart připojení k vidí.Petr