Samsung WD90T634DBH/S7

  • Sleva 15 %
  • Doprava zdarma
  • Cashback 1 000 Kč

Kapacita bubnu: 9 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Maximální hloubka: 71.3 cm, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena s Cashbackem 1 000 Kč Platí do 31. 10. 2021
Jak získat cashback
15 990 Kč

Cena 16 990 Kč

Sleva 15 % z původní cena: 19 990 Kč Zobraziť nápovědu

169,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná chytrá parní pračka se sušičkou Samsung WD90T634DBH/S7 má maximální kapacitu bubnu pro praní 9 kg a pro sušení 6 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti motoru 72 dB, pro praní 54 dB a pro sušení 59 dB. Samsung WD90T634DBH/S7 můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a také diagnostikovat problémy s aplikací Smart Check.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé a vždy hygienicky čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky. Doporučení dostanete také ohledně nejvhodnějšího programu sušení.

Vždy vhodné množství pracího prostředku

Už se nemusíte neustále zabývat doplňováním pracího prášku či aviváže. Díky technologii Auto Dispense můžete připravit čisticí prostředek na delší dobu. Pračka od společnosti Samsung bude automaticky dávkovat jeho optimální množství pro každou várku prádla, a šetřit vám tak námahu i čas.

Praní bez vody a čisticího prostředku

Zářivě čistého prádla bez pachů a bakterií můžete dosáhnout i bez chemikálií a vody. Inteligentní pračka Samsung je vybavená praktickou funkcí AirWash, která k čištění využívá proud horkého vzduchu. Energeticky náročnou vyvářku ani drahé čisticí prostředky už nebudete potřebovat.

Expresní praní

Důkladně vyprané oblečení nemusí nutně znamenat zdlouhavé čekání. Určitě ne s programem Super Speed, který dokáže vyprat již za 39 minut. Technologie QuickDrive se postará o dynamický pohyb oblečení a Eco Bubble o jeho skutečně důkladné vyčištění. Řešení Speed ​​Spray zkrátí dobu máchání a zrychlí odstřeďování.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Tišší chod i vysoký (a přitom ekologický) výkon zajišťuje technologie digitálního invertoru, která pracuje prostřednictvím svých silných magnetů. Pračka od společnosti Samsung tak spotřebuje mnohem méně energie a je šetrná k vašim úsporám, ale také k životnímu prostředí. Její špičková odolnost je navíc potvrzena i desetiletou zárukou.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 71.3 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung WD90T634DBH/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno