Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive

29 990 Kč ? Ušetříte 23 % 22 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 31. 08. 2020
Jak získáte Cashback
20 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 229,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná smart pračka se sušičkou Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive je zařazena v energetické třídě A. Maximální kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg a pro sušení 5 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. při hlučnosti 73 dB díky QDrive motoru , pro praní 49 dB a pro sušení 62 dB. Ovládáte ji otočným voličem doplněným grafickým LED displejem. Nabízí 14 programů a přídavné funkce: Air Wash; bavlna; Denní praní; jemné; Ekologické čištění bubnu Eco Drum Clean; outdoor; Máchání + Odstřeďování; Super Eco Wash; syntetika; vlna; Sušení bavlny; Sušení syntetiky; 15 'minut Rychlé praní; Rychlé praní + sušení. Pračka se sušičkou disponuje technologiemi QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Vybavená je AquaStop hadicí proti nechtěnému úniku vody. Inteligentní pračku se sušičkou Samsung WD90N642OOM / ZE můžete ovládat na dálku pomocí mobilního zařízení s aplikací Smart Control a také diagnostikovat problémy s aplikací Smart Check. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 10 prodejnách

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %
 • Cashback 2 500 Kč

Popis produktu

Prémiová instalace (jen pro vyzvednutí na prodejnách)

 • Komfortní dovoz zakoupeného spotřebiče s instalací.
 • Odvoz starého spotřebiče a úklid obalových materiálů.
 • Orientační prezentace funkcí výrobku vč. tipů pro jeho údržbu.
 • Objednávejte na tel. 800 700 030.

 

 

 

Smart pračka se sušičkou

Praktická předem plněná smart pračka se sušičkou Samsung WD90N642OOM/ZE je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vysušené, vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro praní 9 kg a sušení 5 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Inteligentní pračka se sušičkou je zařazena do energetické třídy A, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní a sušení. Pračka se sušičkou disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní. Technologie QuickDrive umožňuje zkrátit čas pracího cyklu. S technologií EcoBubble a funkcí BubbleSoak šetrně a úsporně vyperete i silně znečištěné prádlo. Aqua Stop hadice ochrání pračku se sušičkou před nechtěným únikem vody. Všechny funkce a programy si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje.

 •     14 programů: Air Wash; bavlna; Denní praní; jemné; Ekologické čištění bubnu Eco Drum Clean; outdoor; Máchání + Odstřeďování; Super Eco Wash; syntetika; vlna; Sušení bavlny; Sušení syntetiky; 15 'minut Rychlé praní; Rychlé praní + sušení.

Neperte se s časem. Spojení rychlejšího a šetrnějšího praní

Praním už nemusíte trávit hodiny. Nejnovější modely praček QuickDrive od společnosti Samsung vám pomohou ušetřit čas – a nejen ten. Jejich prací cyklus je zkrácený až o polovinu, navíc je jejich provoz až o 20 procent méně náročný na spotřebu energie. Díky unikátní konstrukci bubnu Q-Drum dochází k nezávislé rotaci zadní stěny a samotného bubnu, takže proudění vody i pohyb prádla v pračce je efektivnější a výsledkem je účinnější odstranění skvrn. Vaše oblečení tak bude vyprané nejen rychleji, ale také šetrněji.

Vypere a usuší už za tři hodiny

Čeká vás důležitá schůzka, ale vámi zvolené oblečení potřebuje vyprat? Našli jste na svých šatech skvrnu, ale večírek se nezadržitelně blíží? Už nemusíte mít obavy. Pračka a sušička Samsung QuickDrive se speciálním cyklem Speed Wash+Dry váš vybraný outfit připraví k nošení už za tři hodiny. Vše vypere, vymáchá i odstředí během 54 minut, dalších 126 minut mu pak stačí k usušení oblečení.

Zapomenuté oblečení není problém

Určitě tu nepříjemnou situaci znáte – poslední ponožka nebo zapomenuté tričko se zázračně objeví až v okamžiku, kdy jsou dvířka pračky zavřená a prací cyklus dávno zahájený. Právě s takovými okamžiky si však pračka QuickDrive dokáže snadno poradit. Je vybavená dvířky AddWash, pomocí kterých lze do pračky kdykoliv přidat nejen zapomenuté oblečení, ale třeba i změkčovací prostředek. Navíc je můžete otevřít v různých fázích programu, takže máte možnost například pouze nechat vymáchat ručně prané prádlo.

 

Technologie pro svěží oblečení

Pračka se sušičkou QuickDrive dokáže vaše oblečení zbavit silného zápachu i bez použití vody, pracího prostředku nebo jiných chemikálií. Pomocí funkce Air Wash odstraní z vašeho prádla nežádoucí vůně a bakterie, takže si vždy zachová nádherně svěží vůni. Jak bakterie, tak jimi způsobený nepříjemný pach přitom hygienický proces odstraňuje šetrným způsobem pouze pomocí horkého vzduchu.

Odstranění intenzivních skvrn

Pračka QuickDrive si snadno a rychle poradí i s výrazně špinavým oblečením. Stačí pomocí jediného stisknutí tlačítka aktivovat praktickou funkci Bubble Soak, kterou společnost Samsung vyvinula pro použití s výjimečně znečištěnými textiliemi. Její přínos spočívá v přidání další fáze k pracímu cyklu. Během ní je prádlo namočené do aktivní pěny a jejím působením dochází k vyčištění i vysoce odolných skvrn. Narušením jejich struktury se v následujících fázích pracího programu nečistoty mnohem snadněji a rychleji definitivně odstraní.

Samsung Q-rator pro chytřejší praní

Pračky QuickDrive přináší vyšší komfort nejen svým výkonem a rychlostí. Poskytují vám i rozšířené možnosti ovládání smart pračky se sušičkou prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Q-rator. Využijte inteligentní rozvrh Laundry Planner pro snadné nastavení času praní tak, abyste se domů vrátili už k vypranému prádlu. Pokud nevíte, jaký cyklus přesně zvolit, vyzkoušejte funkci Laundry Recipe. Na základě informací o barvě a materiálu oblečení i jeho znečištění vám doporučí vhodný program. A volba HomeCare Wizard se stará o bezproblémový chod pračky a snadné vyřešení případných poruch.

Tichý chod a dlouhodobý výkon

Dlouhodobá životnost, minimální hlučnost, nižší spotřeba energie a vyšší výkon. To jsou hlavní vlastnosti motoru s digitálním invertorem, jehož výkonný provoz a výjimečně tichý chod je zajištěn použitím silných magnetů. V porovnání s univerzálními motory praček je nižší také jejich spotřeba energie a mechanické opotřebení. Vyšší odolnosti dosahuje též díky tomu, že nevyužívá běžné uhlíkové kartáče. Výjimečná mechanická kvalita zařízení je potvrzena desetiletou zárukou a dvojnásobně dlouhou certifikací životnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 60 cm
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 1224 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 9 Kg
 • Kapacita sušení 5 Kg
 • Objem bubnu 67 L
 • Mn.programů pro sušení 5
 • Maximální hloubka 68 cm

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 81 Kg
Maximální hloubka: 68 cm

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Programy sušení: Jemné, Bavlna

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 126 L
Celková spotřeba: 6,12 kWh
Roční spotř.en. při praní: 1224 kWh
Roční spotř.vody při praní: 25200 L
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 73 db
Hlučnost (sušení): 62 db
Hlučnost (praní): 49 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 67 L

Další parametry

Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 9 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 1400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 6,15 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 126 L
Mn.programů pro sušení: 5
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WD90N642OOM/ZE

Všechny parametry

Recenze Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Romana, 05.7.2020

Celkově jsem velmi spokojená, jediné co mě udivilo po vyprání hrála příjemnou melodii, ale asi tak 3x a konec. Asi je to za příplatek :-) Jinak musím pochválit i technika, který pračku zapojoval, byla velice rychlí, opatrný, věděl co a jak. Tímto moc děkuji

 • zatím jsme velmi spokojeni
 • dvířka jsou velmi praktické
 • opravdu velmi tichá

Vladimír, 01.4.2019

Samsung only

 • super
 • žádné

Příslušenství k Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive