Samsung WD80M4A43JW/ZE

17 990 Kč ? Ušetříte 17 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná pračka se sušičkou Samsung WD80M4A43JW / ZE je zařazena v energetické třídě A. Maximální kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg a pro sušení 4,5 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. při hlučnosti motoru 73 dB, pro praní 54 dB a pro sušení 59 dB. Ovládáte ji otočným voličem doplněným grafickým LED displejem. Nabízí 14 programů a přídavné funkce: Air Wash. Pračka se sušičkou disponuje technologiemi EcoBubble. Pračku se sušičkou Samsung WD80M4A43JW / ZE můžete dálku pomocí mobilního zařízení diagnostikovat a identifikovat problémy s aplikací Smart Check. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 6 prodejnách

 • Výprodej − 17 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Pračka se sušičkou

Praktická předem plněná pračka se sušičkou Samsung WD80M4A43JW/ZE je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vysušené, vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro praní 8 kg a sušení 4,5 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Pračka se sušičkou je zařazena do energetické třídy A, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní a sušení. Pračka se sušičkou disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní. S technologií EcoBubble šetrně a úsporně vyperete i silně znečištěné prádlo. Všechny funkce a programy si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje.

Účinné praní pomocí bublin

Ani silně znečištěné prádlo nemusí znamenat nutnost praní při vysokých teplotách vody. Technologie Eco Bubble pračky Samsung poskytuje vysoký čisticí výkon i při méně stupních. Vytváří z pracího prostředku a vody jemnou pěnu, která do prádla pronikne mnohem rychleji a dostane se ke všem vláknům tkaniny. Praní je tak efektivnější a kvalitnější, protože prací prostředek rovnoměrně prostoupí celou textilii, a to i při nižších teplotách. Kromě snížení nákladů na ohřev vody tak Eco Bubble navíc poskytuje vašemu prádlu mnohem šetrnější a jemnější péči.

Technologie pro svěží oblečení

Pračka se sušičkou dokáže vaše oblečení zbavit silného zápachu i bez použití vody, pracího prostředku nebo jiných chemikálií. Pomocí funkce Air Wash odstraní z vašeho prádla nežádoucí vůně a bakterie, takže si vždy zachová nádherně svěží vůni. Jak bakterie, tak jimi způsobený nepříjemný pach přitom hygienický proces odstraňuje šetrným způsobem pouze pomocí horkého vzduchu.

Odstranění intenzivních skvrn

Pračka se sušičkou si snadno a rychle poradí i s výrazně špinavým oblečením. Stačí pomocí jediného stisknutí tlačítka aktivovat praktickou funkci Bubble Soak, kterou společnost Samsung vyvinula pro použití s výjimečně znečištěnými textiliemi. Její přínos spočívá v přidání další fáze k pracímu cyklu. Během ní je prádlo namočené do aktivní pěny a jejím působením dochází k vyčištění i vysoce odolných skvrn. Narušením jejich struktury se v následujících fázích pracího programu nečistoty mnohem snadněji a rychleji definitivně odstraní.

Záruka dlouhodobé životnosti

Motor s digitálním invertorem zabezpečí výbornou energetickou účinnost, minimalizaci hlučnosti a významně dlouhotrvající výkon. Motor má certifikát s 20- letou životností. s 10-letou zárukou.


Zásuvka na detergent s funkcí StayClean Drawer

Speciální funkce StayClean Drawer umožňuje jednoduché propláchnutí zásuvky určené na detergent a její lepší využívání. Za každým jak se prací prášek dostane do bubnu, spustí se funkce StayClean Drawer, která zásuvku vypláchne, aby v ní nezůstal žádný prací prášek. Veškerý prací prášek bude tak při praní využit.

Vyperte a vysušte do hodiny

Pomocí programu 59' praní a sušení si můžete vychutnat volné chvíle při oblíbené činnosti. Své oblíbené kousky si budete moci obléknout i v případě, že je bude třeba vyprat. S tímto programem je do jedné hodiny pračka zvládne vyprat, vymáchat i vysušit. Zároveň snížíte spotřebu energie.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 67,5 cm
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 1088 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 8 Kg
 • Kapacita sušení 4,5 Kg
 • Objem bubnu 70 L
 • Mn.programů pro sušení 2

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 71 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Programy sušení: Bavlna, Jemné

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 88 L
Celková spotřeba: 5,44 kWh
Roční spotř.en. při praní: 1088 kWh
Roční spotř.vody při praní: 17600 L
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 73 db
Hlučnost (sušení): 59 db
Hlučnost (praní): 54 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 70 L

Další parametry

Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 1400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 4,5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 88 L
Mn.programů pro sušení: 2
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: WD80M4A43JW/ZE

Všechny parametry

Recenze Samsung WD80M4A43JW/ZE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung WD80M4A43JW/ZE