Samsung WD80J5A10AW/LE vystavený kus s plnou zárukou

Pračka se sušičkou Samsung WD80J5A10AW/LE v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg a pro sušení 5 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Hlučnost při praní je maximálně 54 dB, při sušení 59 dB a při odstřeďování 73 dB. Pračka se sušičkou Samsung WD80J5A10AW/LE nabízí 16 pracích programů a 4 programy sušení, které si jednoduše vyberete a navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje. Šetrné a přitom kvalitní praní zajistí technologie Eco Bubble. Technologie Air Wash zbaví prádlo pachů a bakterií, přičemž ho zanechá voňavé a svěží. Bubble Soak aktivujete pomocí tlačítka, pomůže odstranit odolné skvrny. Díky Eco Drum Clean bude buben pračky udržován v čistotě bez použití agresivních chemikálií. S pračkou se sušičkou můžete na dálku pomocí mobilního zařízení diagnostikovat a identifikovat problémy s aplikací Smart Check. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 28 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Cashback až 5 000 Kč po registraci (více info)

AEG ÖKOMix L8WBC61SC

Pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBC61SC s předním plněním. Kapacitu její bubnu tvoří náplň 10 kg prádla pro praní a pro sušení 6 kg. Sušička využívá kondenzační sušení, vlhkost se sráží do nádrže. K…

 • Hloubka: 63 cm
 • Kapacita bubnu: 10 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Pračka se sušičkou

Praktická předem plněná pračka se sušičkou Samsung WD80J5A10AW/LE je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vysušené, vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro praní 8 kg a sušení 5 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Pračka se sušičkou je zařazena do energetické třídy A, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní a sušení. Pračka se sušičkou disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní. S technologií EcoBubble šetrně a úsporně vyperete i silně znečištěné prádlo. Všechny funkce a programy si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje.

Konec plýtvání energií

Perte chytře a ušetřete velké množství energie s technologií Samsung Eco Bubble. Postará se o výkonné praní dokonce při nízkých teplotách (15 °C) a prádlo zanechá dokonale čisté. Díky pokročilé technologii se prací prostředek promění v účinnou pěnu, která rychle a šetrně odstraňuje nečistoty z tkanin i v chladné vodě.


Dokonale čisté za necelou hodinu

Pokročilá technologie Speed Spray se během neuvěřitelných 59 minut postará o účinné opláchnutí prádla a rychlé odstředění vody. Nyní už nebudete ztrácet svůj čas dlouhým čekáním na čisté prádlo.

Vzduch, který neopomene žádnou nečistotu

Technologie Air Wash vpustí do bubnu pračky horký vzduch a vaše oblečení dokonale dezinfikuje a deodorizuje. Teplý vzduch odstraní nepříjemné pachy a bakterie bez použití vody či chemikálií. Výsledkem je hygienicky čisté a zářivé prádlo.


Pěna, která se postará i o ty nejodolnější skvrny

Dopřejte svému oblečení tu nejlepší péči. Pouhým stisknutím tlačítka Bubble Soak bude vaše prádlo namočeno do aktivní pěny, která zajistí precizní odstranění těch nejodolnějších skvrn.


Spolehněte se na ni. I na její záruku

Digitální invertorová technologie motoru přináší vynikající energetickou účinnost, minimální hluk a mimořádně dlouhotrvající výkon, který je podložen certifikací 20-leté odolnosti a 10letou zárukou. Automatický systém kontroly chyb Smart Check navíc detekuje a diagnostikuje problémy a přináší vhodná řešení prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu.


Úsporné praní malých várek

S programem Quick Wash už nemusíte čekat dlouhé dny, než pračku naplníte. Bez starostí přidejte menší množství lehce znečištěného prádla - pračka se rychle a efektivně postará o odstranění skvrn a jiných nečistot. Vaše oblíbené kousky budou připraveny dělat parádu během krátké chvíle.


Vaše oblečení v těch nejlepších rukách

Unikátní design bubnu Diamond Drum vytváří hladké obrazce ve tvaru diamantů, které se postarají o šetrné zacházení s každým kouskem oblečení. Jeho malé vodní otvory rozmístěné po celém bubnu pomáhají chránit tkaninu a nedovolí, aby se nechtěně zachytila. A technologie Eco Drum Clean se postará o hygienicky čistou pračku bez použití chemikálií a dokonce vás automaticky upozorní, až bude potřeba vyčistit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 67,5 cm
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 1088 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 8 Kg
 • Kapacita sušení 5 Kg
 • Mn.programů pro sušení 4

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 71 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Bavlna, Syntetika, Suché do skříně

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 88 L
Celková spotřeba: 5,44 kWh
Roční spotř.en. při praní: 1088 kWh
Roční spotř.vody při praní: 17600 L
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 73 db
Hlučnost (sušení): 59 db
Hlučnost (praní): 54 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 88 L
Mn.programů pro sušení: 4
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: WD80J5A10AW/LE

Všechny parametry

Recenze Samsung WD80J5A10AW/LE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung WD80J5A10AW/LE