Samsung Jet 70 Easy


Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ne, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 40 min., Osvětlení vysávané plochy: Ne, Automatická detekce povrchu: Ne, Flexibilní ohebný kloub: Ne, Pro domácnosti se zvířaty: Ano, HEPA filtr: Ano, Objem: 0,8 l, Vyjímatelná baterie: Ano, Informační display: Ano, Maximální hlučnost: 86 dB, Hmotnost: 6,8 kg. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový vysavač 2v1 Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy s pokročilým čisticím výkonem je vybaven digitálním invertorovým motorem, který generuje sací výkon až 150 W. Vychutnejte si čistší vzduch a vynikající sací výkon díky vysoce účinné vícekanálové struktuře Jet Cyclone. Zbavte se jemného prachu z tvrdých podlah a štěrbin pomocí Soft Action Brush tkaného antistatickými stříbrnými vlákny. Lehký design zajišťuje maximální komfort a snižuje namáhání zápěstí. Vhodný pro alergiky s 99,999% filtrací a certifikátmy BAF a SLG. Kapacita nádoby 0,8l, rychlé nabíjení 3,5 h.

Samsung Jet 70 Easy

  • 99,999% vícevrstvý filtrační systém
  • Pokročilý čisticí výkon
  • Digitální invertorový motor s dlouhou životností
  • Flexibilní nabíjení - nabíjecí stanice 2 v 1
  • Plně omyvatelný nádoba s kapacitou 0,8 l
  • 40 minutové vysávání na jednu baterii

Vypouští čistý vzduch

Vícevrstvý filtrační systém s účinností 99,999%

Uvolňujte čistý vzduch pomocí 99,999% vícevrstvého filtračního systému, který zachytí 99,999% * prachu ** a snižuje množství alergenů ***. Hlavní cyklón a mřížkový filtr s kovovými oky zachycují velké prachové částice. Systém Jet Cyklone a mikrofiltr pak zachycují jemný prach, a jemný prachový filtr zachycuje mikroprach.

* Testováno společností SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH na základě normy IEC 62885-2, CL.5.11 při použití režimu Max. Výsledky se mohou lišit v závislosti od skutečného použití.

** Vztahuje se na částice s velikostí 0,5 až 4,2 mikrometrů.

*** Na základě schválení Allergy UK Seal of Approval od BAF (British Allergy Foundation).

Vždy pod kontrolou

Digitální displej

Ujistěte se, že váš vysavač pracuje vždy optimálně díky integrovanému digitálnímu displeji. Můžete intuitivní zkontrolovat stav zařízení, například úroveň výkonu a typ kartáče. A upozorní vás, pokud se vyskytne problém s kartáčem nebo na případné zablokování. Ovládání a jeho údržba je maximálně komfortní.

Flexibilní nabíjení

Nabíjecí stanice 2v1
Ukládejte a nabíjejte vysavač ještě flexibilnější díky nabíjecí stanici 2v1, která se přizpůsobí jakékoliv domácnosti. Pokud chcete ušetřit místo, můžete ji namontovat na zeď. Nebo ji můžete použít jako samostatnou nabíječku, takže můžete baterii jednoduše vyjmout a nabít kdekoliv potřebujete.

Plně omyvatelná nádoba

Omyvatelná nádoba
Udržujte odpadní nádobu hygienicky čistou díky snadnému vyprazdňování. Celá 0,8l nádoba včetně multicyklonového systému, je plně omyvatelná, takže ji lze udržovat v perfektní čistotě. Lze ji také snadno vyjmout bez nutnosti oddělení hadice od těla, takže můžete prach jednoduše vyklopit.

Úklid bez námahy

Odlehčený design
Uklízejte svoji domácnost bez námahy pomocí jednoduchého ovládání a příjemné manipulace. Lehký design zajišťuje maximální komfort a snižuje namáhání zápěstí. Ruční tělo vysavače váží pouhých 1,48 kg, což je o 21% méně než u běžných čisticích zařízení Samsung. Můžete tak snadno vyčistit celý váš dům.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 6.8 Kg
Objem 0.8 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 40 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Jet 70 Easy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno