Samsung VR20K9350WK/GE

Robotický vysavač Samsung VR20K9350WK/GE s ovládáním pomocí telefonu (Smart Home). Vysavač vyniká především svým inovovaným systémem inteligentního mapování místnosti (systém Visionary Mapping ™ Plus a FullView Sensor ™). Všechny jeho činnosti a pohyby hlídají senzory (mj senzor proti pádu, namotání kabelu či antikolizního senzoru). Nasbírané nečistoty se ukládají do sběrné nádoby o objemu 0,7 l. Nabíjení baterie zvládne za 240 minut, přičemž čas vysávání je Turbo / Normal 30/60/90 min. Součástí je dálkové ovládání s laserovým naváděním, s funkcí Point Cleaning ™ - pomocí dálkového ovládání ukážete vysavači, kde potřebujete právě vysát. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva s kódem 5 398 Kč

Popis produktu

SAMSUNG VR20K9350WK/GE, Robotický vysavač

 • robotický vysavač na všechny typy povrchů
 • poradí si se všemi druhy nečistot
 • výjimečný sací výkon
 • ovládání na dálku pomocí smartphonu
 • jednoduše zvládá i vysávání v rozích pokojů
 • vylepšené kolečka Easy Pass překonají většinu překážek
 • 2 čistící módy vysavače a 3 nastavení vysávání
 • možnost nastavit časový rozvrh práce
 • doplňky Virtual Guard pro zajištění maximální ochrany nábytku

Vysavač, na který se stoprocentně spolehnete

Ušetřete čas a ulehčete si úklid vaší domácnosti s robotickým vysavačem od společnosti Samsung. Neuvěřitelný sací výkon, jednoduchá manipulace a množství užitečných funkcí. Tímto vším disponuje vysavač Samsung POWERbot. Poradí si s různými druhy nečistot na takřka jakémkoliv povrchu. Stoprocentní péči totiž věnuje jak parketám v chodbě, tak koberci v obývacím pokoji.

Jednoduché dálkové ovládání

Sami si vyberete místa, která váš robotický vysavač vyčistí. Úklid vám ulehčí aplikace Samsung Smart Home pro váš mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS. A výběr pokoje, který chcete vysát, vám umožní funkce Select & Go, která dokáže perfektně zmapovat vaši domácnost.

Žádný kout nezůstane skryt

Vysoce propracovaná funkce FullView Sensor 2.0 pomůže vašemu robotickému pomocníkovi prozkoumat každičké zákoutí vaší domácnosti. Zajistí tak úklid celého prostoru navzdory různým překážkám. Jednoduše zvládá i vysávání v rozích pokojů, které vyčistí třikrát a za použití o 10 % vyššího vkonu.

Vysavač s výjimečným sacím výkonem

Inovativní technologie společnosti Samsung Cyclone Force pomáhá zajistit a udržet maximální sací výkon robotického vysavače POWERbot po dlouhou dobu. Svým působením zajišťuje ukládání prachu a nečistot ve vnějším zásobníku. Filtr je tak chráněn před ucpáním a zůstává čistý.

Zvolte si místa, která chcete vysát

S vysavačem POWERbot získáte díky funkci Point Cleaning naprosto přesnou kontrolu nad vysáváním. Jednoduše namiřte ovladač do vzdálenosti až jednoho metru. Robotický vysavač bude signál následovat a vysaje vámi vyznačenou trasu.

Hladké vysávání s velkými kolečky

Díky vylepšeným kolečkům Easy Pass nebude vašemu vysavači stát nic v cestě. Snadno tak překoná většinu překážek, jako jsou například prahy dveří, a bude nerušeně pokračovat ve vysávání, i když právě nebudete doma.

Naplánování té nejvhodnější trasy

Robotický vysavač si sám najde tu nejlepší cestu pro úklid díky funkci Visionary Mapping Plus System. Za pomoci speciálních senzorů a vestavěné digitální kamery zmapuje všechny místnosti a sám vypočítá tu nejlepší trasu vysávání.

Ovládejte vysavač, i když nejste doma

Mějte pod kontrolou váš robotický vysavač od společnosti Samsung i bez toho, abyste zbytečně ztráceli čas. Na pomoc vám přichází řešení Wi-Fi Control, díky kterému můžete přístroj ovládat i na dálku pomocí svého smartphonu.

Vysávání přesně podle vás

Vyberte si ten nejlepší způsob vysávání díky rozličným režimům. Na výběr máte ze dvou čistících módů, možnost nastavit časový rozvrh práce vysavače a tři nastavení vysávání. K efektivní práci přispívá také prachový senzor, díky kterému vysavač pozná, kde je nutné zasáhnout.

Vždy připravený do akce

Robotický vysavač Samsung POWERbot vás nikdy nezklame. Díky funkci automatického nabíjení bude vždy připraven k úklidu. Pokud začne baterie slábnout, vysavač se sám přesune do dokovací stanice. Po nabití se vrátí k poslednímu místu a pokračuje v úklidu. 

Nábytek i další předměty jsou v bezpečí

Pomocí doplňků Virtual Guard zajistíte maximální ochranu svého nábytku, spotřebičů nebo zvířecích pelíšků. Jednoduše je umístěte k prostoru, kterému se má váš robotický vysavač při úklidu vyhnout.  

Kompletní sada příslušenství

Robotický vysavač POWERbot od společnosti Samsung je doplněn šikovným příslušenstvím, které vám vysávání ještě více ulehčí. V základní výbavě dostanete dokovací stanici, dálkový ovladač, moduly Virtual Guard i několik filtrů.
 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Provozní doba 90 min.
 • Automatické dobíjení Ano
 • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 37,8 cm
Hmotnost: 4900 g
Výška: 36,2 cm
Hloubka: 13,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkové ovládání

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 90 min.

Další parametry

Senzor proti pádu ze schodů: Ano
Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ne
Překonání překážky do výšky: 20 mm
Mopování: Ne
Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Určení bodu vysávání: Ano
Technologie: Wifi
Automatické dobíjení: Ano

Ostatní

Kód produktu: VR20K9350WK/GE

Všechny parametry

Recenze Samsung VR20K9350WK/GE

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miroslav, 29.11.2018

Příslušenství k Samsung VR20K9350WK/GE