Samsung VR10M703CWG/GE Powerbot serie VR7000 vystavený kus s plnou zárukou

Robotický vysavač Samsung VR10M703CWG / GE s ovládáním pomocí telefonu (Smart Home). Vyniká především svým inovovaným systémem inteligentního mapování místnosti (systém Visionary Mapping ™ Plus a FullView Sensor ™). Všechny jeho činnosti a pohyby hlídají senzory včetně dalších proti pádu či proti namotání kabelu. Nasbírané nečistoty se ukládají do sběrné nádoby o objemu 0,3 l. Oceníte sací výkon 10W, s hlučností 72dB a rychlostí úklidu 0,32 m / s. Baterie se nabije za 240 minut. Čas vysávání Turbo / Normal 30/60 min. Nápomocný bude i LED dotykový displej. Součástí balení je i dálkové ovládání. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 28 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung VR20K9350WK/GE

Splátky s 0% navýšením (více info)

Samsung VR20K9350WK/GE

Robotický vysavač Samsung VR20K9350WK/GE s ovládáním pomocí telefonu (Smart Home). Vysavač vyniká především svým inovovaným systémem inteligentního mapování místnosti (systém Visionary Mapping ™ Plus…

 • Provozní doba: 90 min.
 • Automatické dobíjení: Ano
 • Smart (ovládání mobilem): Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Samsung VR10M703CWG/GE

 • Určený na všechny druhy povrchů
 • Sací výkon na kartáči 10W
 • CycloneForce
 • Systém navigace Visionary Mapping Plus
 • Edge Clean
 • Dálkové ovládání
 • FullView Sensor 2.0
 • Plán vysávání
 • 21.6V Li-Ion baterie

Dokonale uklizená domácnost

Nový robotický vysavač Samsung Powerboat VR10M703CWG/GE nemete, ale vysává. Byl navržen s tenčím tělem aniž by byl ohrožen jeho sací výkon. Jeho 80W silný motor je vhodný na všechny povrchy - koberec, laminát, linoleum, parkety, dřevo. Vybaven několika inteligentními funkcemi, které zvyšují jeho celkový výkon. Inovovaný systematický systém navigace VisionMapping Plus a vysokovýkonný senzor FullView Sensor ™ 2.0 neustále vyhledává úzká místa nebo malé překážky v širokém prostoru. Vysavač navíc dokáže tyto citlivá místa vysát důsledněji, s 10% vyšším sacím výkonem, který si přizpůsobuje. Je dokonce tak inteligentní, že v případě nezbytného návratu k základně na rychlé nabití si přesně zapamatuje místo, kde musel vysávání přerušit a kde má po nabití pokračovat ve vysávání.

Kontrolovaný výkon

Inteligentní kontrola sacího výkonu 80W motoru s Power Control dokáže automaticky rozpoznat typ povrchu a zajistit optimální sací výkon. Když vysavač přijde do kontaktu s kobercem, motor zvýší intenzitu sací síly pro maximálně efektivní vysávání prachu.

 

Čištění rohů a hran místnosti

Inovativní funkce s názvem Edge Clean Master jedinečné čištění rohů a hran místnosti - umožňuje vysavači čistit plochu těsně u zdi. Speciální výsuvná lišta v přední části zajistí s kombinací silného 80W motoru zajistí, že vaše rohy v místnosti a vedle stěnách netostanú žádné chuchvalce prachu a to ani pod postelí, nakolik je vysoký pouze 9,7 cm.

Spolehlivý

Vysavač VR10M703CWG / GE je vybaven snímači FullView Sensor ™ 2.0, díky kterým dokáže spolehlivě automaticky zjistit a chránit nejen vaše cennosti, od vzácného koberce až po oblíbenou domácí elektroniku, ale i sám sebe. O ochranu před spadnutím a poškozením se starají tři snímače schodů, které rozpoznávají hrany schodů a přechodů na jiné povrchy. Ve výbavě vysavače jsou také snímače potenciálně kolizních situací, díky kterým si vysavač poradí i v místnosti s pomotanými kabely a pomačkaným kobercem.
 

Vysávání s autonabíjaním

Systém Visionary Mapping ™ Plus dokáže najít optimální dráhu vysávání a vést po ní vysavač tak, aby bylo vaše úklid ještě efektivněji. Pomocí vysoce výkonných senzorů a integrované digitální kamery vytvoří mapu celé domácnosti a vypočítá tu nejefektivnější trasu vysávání. Funkce automatického nabíjení znamená, že se nemusíte obávat, že vysavači dojde energie. Když je baterie vysavače téměř vybitá, vysavač se automaticky přesune k základně, aby se nabil a mohl pokračovat ve vysávání. Takto umí vysát až 210m2.

 

Mimořádně dlouhodobé sání CycloneForce

Díky odstředivé síle technologie CycloneForce robotický vysavač Samsung VR10M703CWG/GE odděluje nečistoty v dvoukomorové nádobě o objemu 0,3l. Sběrná nádoba nemusí být velká, protože se nečistoty odstředivou silou třídí a padají do vnější komory a vnitřní komora zůstává dlhhodobo čistá. Výsledkem je čistý předmotorový omyvatelný filtr + micro filtr, který zachytí pokud nejmenší částice prachu.
 

Vysává efektivněji

Efektivnější vysávání zajistí i to že tento praktický robotický vysavač Samsung VR10M703CWG/GE má širší kartáč, takže dokáže vysát větší plochy v kratší vzdálenosti. Kartáč má šířku 290 mm, což je o 42% více než kartáče o šířce 204 mm, výsledkem čehož je rychlejší vysávání.

Ukažte kde chete vysávat

Point Cleaning ™ Stačí, pokud před vysavačem ukážete světelným paprskem do vzdálenosti 0,5 metru a ten bude následovat dráhu paprsku, kterou efektivně vysaje.

Wi-Fi Control - ovládejte na dálku

Vysavač můžete ovládat i pomocí svého smartphonu. Vše, co na to potřebujete je nainstalování aplikace SmarThings a Wi-fi připojení. Jen pomocí jednoduchého dotyku můžete zařízení spustit nebo zastavit, naplánovat čas vysávání a zkontrolovat historii čištění, i když se právě nenacházíte doma. Vysavač podporuje i plnou automatizaci přes aplikaci SmartThings.

Dokonale vysáté

Stabilní pohyb usnadňují velká kolečka Easy Pass umístěny na bocích přístroje. Kolečka snadno překonají většinu překážek a dostane se do všech místnosti, bez přenášení. Vysavač tak může klidně pokračovat ve své práci, iv případě když právě nejste doma. Tělo vysavače se nachází 15 mm nad úrovní podlahy a je méně pravděpodobné, že se do něčeho zachytí.

Plán vysávání

Vysavač je vybaven 3 styly vysávání, 2 druhy sacího výkonu a různými režimy nastavení časového rozvrhu, které můžete přednastavit na 24 hodinový cyklus. Můžete si nastavit čas úklidu na každý den v týdnu na určitou konkrétní hodinu. Takový plán zůstává uložen ve vysavači a vždy v pravý čas začne uklízet i bez vaší přítomnosti.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Provozní doba 60 min.
 • Automatické dobíjení Ano
 • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 34,8 cm
Hmotnost: 4000 g
Výška: 9,7 cm
Hloubka: 34 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkové ovládání

Hlučnost

Maximální hlučnost: 72 db

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 60 min.

Další parametry

Senzor proti pádu ze schodů: Ano
Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ne
Překonání překážky do výšky: 15 mm
Mopování: Ne
Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Určení bodu vysávání: Ano
Technologie: Wifi
Automatické dobíjení: Ano

Ostatní

Kód produktu: VR10M703CWG/GE

Všechny parametry

Recenze Samsung VR10M703CWG/GE Powerbot serie VR7000

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jaroslav, 27.7.2020

Veliká spokojenost, jediné mínus nemá blok pro děti a zvířata, dcera ( 18m ) na něj pokládá hračky včetně sebe a strašně se jí líbí jak je vozí, jinak se vyhýbá bez problémů, wifi a ovladač super jen nezmapuje vyšší část nábytku a zajede pod ní a je celý zedřený, ale je brán tak, že je to spotřební věc.

 • tichost
 • snadná údržba
 • vyhýbá se překážkám před ním
 • nezaregistruje vyšší cíl ( železo od gauče ) celý se odřel

Jan, 16.6.2020

Příslušenství k Samsung VR10M703CWG/GE Powerbot serie VR7000