Samsung VR10M702CUW/GE Powerbot serie VR7000M

Robotický vysavač Samsung VR10M702CUW / GE vyniká především svým inovovaným systémem inteligentního mapování místnosti (systém Visionary Mapping ™ Plus a FullView Sensor ™). Všechny jeho činnosti a pohyby hlídají senzory včetně dalších proti pádu či proti namotání kabelu. Nasbírané nečistoty se ukládají do sběrné nádoby o objemu 0,3 l. Oceníte sací výkon 10W, s hlučností 72dB a rychlostí úklidu 0,32 m / s. Baterie se nabije za 240 minut. Čas vysávání Turbo / Normal 30/60 min. Nápomocný bude i LED dotykový displej. Součástí balení je i dálkové ovládání. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Zvažte i tento produkt

Samsung VR20K9350WK/GE

Splátky s 0% navýšením (více info)

Samsung VR20K9350WK/GE

Robotický vysavač Samsung VR20K9350WK/GE s ovládáním pomocí telefonu (Smart Home). Vysavač vyniká především svým inovovaným systémem inteligentního mapování místnosti (systém Visionary Mapping ™ Plus…

 • Provozní doba: 90 min.
 • Automatické dobíjení: Ano
 • Smart (ovládání mobilem): Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Samsung VR10M702CUW/GE

 • Určený na všechny druhy povrchů
 • Sací výkon na kartáči 10W
 • CycloneForce
 • Visionary Mapping Plus
 • Systém čištění rohů Edge Clean Master
 • EasyPass kolečka
 • Funkce Power Control
 • Automatické nabíjení

Dokonale uprataná domácnosť

Nový robotický vysavač Samsung Powerboat VR10M702CUW/GE nemete, ale vysává. Byl navržen s tenčím tělem aniž by byl ohrožen jeho sací výkon. Jeho 80W silný motor je vhodný na všechny povrchy - koberec, laminát, linoleum, parkety, dřevo. Vybaven několika inteligentními funkcemi, které zvyšují jeho celkový výkon. Inovovaný systematický systém navigace VisionMapping Plus a vysokovýkonný senzor FullView Sensor ™ 2.0 neustále vyhledává úzká místa nebo malé překážky v širokém prostoru. Vysavač navíc dokáže tyto citlivá místa vysát důsledněji, s 10% vyšším sacím výkonem, který si přizpůsobuje. Je dokonce tak inteligentní, že v případě nezbytného návratu k základně na rychlé nabití si přesně zapamatuje místo, kde musel vysávání přerušit a kde má po nabití pokračovat ve vysávání.

 

Kontrolovaný výkon

Inteligentní kontrola sacího výkonu 80W motoru s Power Control dokáže automaticky rozpoznat typ povrchu a zajistit optimální sací výkon. Když vysavač přijde do kontaktu s kobercem, motor zvýší intenzitu sací síly pro maximálně efektivní vysávání prachu.

Čištění rohů a hran místnosti

Inovativní funkce s názvem Edge Clean Master jedinečné čištění rohů a hran místnosti - umožňuje vysavači čistit plochu těsně u zdi. Speciální výsuvná lišta v přední části zajistí s kombinací silného 80W motoru zajistí, že vaše rohy v místnosti a vedle stěnách netostanú žádné chuchvalce prachu a to ani pod postelí, nakolik je vysoký pouze 9,7 cm.

Spolehlivý

Vysavač VR10M702CUW/GE je vybaven snímači FullView Sensor ™ 2.0, díky kterým dokáže spolehlivě automaticky zjistit a chránit nejen vaše cennosti, od vzácného koberce až po oblíbenou domácí elektroniku, ale i sám sebe. O ochranu před spadnutím a poškozením se starají tři snímače schodů, které rozpoznávají hrany schodů a přechodů na jiné povrchy. Ve výbavě vysavače jsou také snímače potenciálně kolizních situací, díky kterým si vysavač poradí i v místnosti s pomotanými kabely a pomačkaným kobercem.

Vysávání s autonabíjaním

Systém Visionary Mapping ™ Plus dokáže najít optimální dráhu vysávání a vést po ní vysavač tak, aby bylo vaše úklid ještě efektivněji. Pomocí vysoce výkonných senzorů a integrované digitální kamery vytvoří mapu celé domácnosti a vypočítá tu nejefektivnější trasu vysávání. Funkce automatického nabíjení znamená, že se nemusíte obávat, že vysavači dojde energie. Když je baterie vysavače téměř vybitá, vysavač se automaticky přesune k základně, aby se nabil a mohl pokračovat ve vysávání. Takto umí vysát až 210m2.

Mimořádně dlouhodobé sání CycloneForce

Díky odstředivé síle technologie CycloneForce robotický vysavač Samsung VR10M703CWG/GE odděluje nečistoty v dvoukomorové nádobě o objemu 0,3l. Sběrná nádoba nemusí být velká, protože se nečistoty odstředivou silou třídí a padají do vnější komory a vnitřní komora zůstává dlhhodobo čistá. Výsledkem je čistý předmotorový omyvatelný filtr + micro filtr, který zachytí pokud nejmenší částice prachu.

Vysává efektivněji

Efektivnější vysávání zajistí i to že tento praktický robotický vysavač Samsung VR10M703CWG/GE má širší kartáč, takže dokáže vysát větší plochy v kratší vzdálenosti. Kartáč má šířku 290 mm, což je o 42% více než kartáče o šířce 204 mm, výsledkem čehož je rychlejší vysávání.

Ovládání dálkovým ovladačem

Umožňuje ovládat všechny funkce robotického vysavače Powerboat a navádět vysavač na znečištěná místa. Ovládat je možné i další funkce vysavače, jak sílu sacího výkonu, nebo pohodlný na dálku naplánovat čas vysávání.

Dokonale vysáté

Stabilní pohyb usnadňují velká kolečka Easy Pass umístěny na bocích přístroje. Kolečka snadno překonají většinu překážek a dostane se do všech místnosti, bez přenášení. Vysavač tak může klidně pokračovat ve své práci, iv případě když právě nejste doma. Tělo vysavače se nachází 15 mm nad úrovní podlahy a je méně pravděpodobné, že se do něčeho zachytí.

Plán vysávání

Vysavač je vybaven 3 styly vysávání, 2 druhy sacího výkonu a různými režimy nastavení časového rozvrhu, které můžete přednastavit na 24 hodinový cyklus. Můžete si nastavit čas úklidu na každý den v týdnu na určitou konkrétní hodinu. Takový plán zůstává uložen ve vysavači a vždy v pravý čas začne uklízet i bez vaší přítomnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Provozní doba 60 min.
 • Automatické dobíjení Ano
 • Smart (ovládání mobilem) Ne

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 34,8 cm
Hmotnost: 4000 g
Výška: 9,7 cm
Hloubka: 34 cm

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí stanice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 72 db

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 60 min.

Další parametry

Senzor proti pádu ze schodů: Ano
Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ne
Překonání překážky do výšky: 15 mm
Mopování: Ne
Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Určení bodu vysávání: Ano
Automatické dobíjení: Ano

Ostatní

Kód produktu: VR10M702CUW/GE

Všechny parametry

Recenze Samsung VR10M702CUW/GE Powerbot serie VR7000M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung VR10M702CUW/GE Powerbot serie VR7000M