Samsung VG-SEST11K/XC černý

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Designový a funkční stojan na televizor Samsung VG-SEST11K/XC v černém barevném provedení je určen pro modely Samsung QLED 2020 s úhlopříčkou od 55" do 65" a Frame TV LS03 2020 s úhlopříčkou od 43" do 65". Pyšní se robustní a pevnou konstrukcí, která zajistí maximální stabilitu a bezpečné uchycení. S určitostí potěší inteligentní provedení, které lehce ukryje všechny nevzhledné kabely. Díky lehké přenosnosti jej můžete libovolně umístit kdekoli v místnosti. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vylepšete svůj interiér pomocí Studio Stand

Povzneste interiér vašeho domova na vyšší standard. Studio Stand bude skvěle ladit s celou řadou televizorů Samsung, které budou vypadat jako umělecké dílo na malířském stojanu. Umístěte ho kamkoli chcete a užijte si výjimečný pohled. (K dispozici pouze pro kompatibilní modely)

Už žádné zamotané a nevzhledné kabely

Čistý design eliminuje nepořádek a vašim očím dopřeje ničím nerušený zážitek ze sledování. Díky elegantnímu řešení můžete kabely schovat a užívat si pouze dokonale čistý design. (15m One Invisible Connection se prodává samostatně a je kompatibilní pouze s televizory QLED)

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 100 cm
Hmotnost: 5,5 g
Výška: 67,6 cm
Hloubka: 103,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: Designový stojan Studio

Ostatní

Kód produktu: VG-SEST11K/XC

Recenze Samsung VG-SEST11K/XC černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung VG-SEST11K/XC černý