Samsung UE85CU7172U (2023)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 216 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: Tizen, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 33 490 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 34 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 335 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní Smart LED televizor Samsung UE85CU7172U s procesorem Crystal Processor 4K vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které vám zprostředkuje obrazovka s úhlopříčkou 85" (216 cm) a skvělým rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160).

Zářivě čisté barvy, které ožijí ve 4K

Široká škála bohatých barev

Váš oblíbený svět ožije v těch nejzářivějších barvách přímo u vás doma. Technologie PurColor realisticky vyjadřuje celé spektrum barev a umožňuje vám plně se ponořit do sledování. 

4K Upscaling přepočítává každý jeden záběr 

I legendární staré klenoty kinematografie máte nyní možnost sledovat v kvalitnější podobě – s pokročilou funkcí 4K Upscalingu, která díky inteligentnímu algoritmu dokáže propočítávat jednotlivé parametry scén a zobrazovat je v moderním 4K rozlišení. Vychutnáte si doteď neviděné detaily či zvukové nuance. Výkonný Crystal Processor 4K se postará o maximální plynulost a jemnost přechodů při jakémkoliv typu  multimediálního obsahu. Poznejte rozlišení, které vytváří nový standard kvality. 

Zábava jasně a přehledně se Smart TV

Už nemusíte zbytečně ztrácet čas vybíráním vhodného filmu na večer a zmatečně vyhledávat a nastavovat dostupné streamovací služby. Ať už jste hrdým vlastníkem O2 TV, služby Dramox či jiné platformy, s aplikací Smart TV od společnosti Samsung budete mít vše pohromadě a přehledně na jednom místě. Ušetříte tak čas, který můžete strávit sledováním či hraním oblíbeného obsahu.

Funkce zvýraznění kontrastu pro větší hloubku obrazu

Citlivější vnímání barev i barevných přechodů. Nejen to přináší progresivní technologii zvýraznění kontrastu, která analýzou jednotlivých segmentů v každé scéně dokáže dynamicky optimalizovat kontrastní poměry tak, abyste se do dění na obrazovce dokázali ponořit mnohem hlouběji. Jednotlivé elementy tak uvidíte v precizním provedení a tak autenticky, jakoby je vaše oko sledovalo ve skutečnosti. 

Lepší škálování barevných přechodů s vysokým dynamickým rozsahem 

Špičková HDR technologie televizoru Samsung Crystal UHD zabezpečuje, abyste i v nejtemnějších scénách napínavého thrilleru či záběrů zalitých jasným sluncem dokázali přesně rozeznat jednotlivé detaily i jemnější nuance. Nabízí vám tak mnohem širší spektrum barevných odstínů, které při sledování vytváří koherentnější vizuální zážitek. 

Hrajte na své TV i bez konzole

Získejte přístup ke stovkám herních titulů. A to vše na chytré TV rovnou z vašeho obývacího pokoje. S Xbox Game Pass se vám otevírá úplně nová galaxie plná strategických, akčních a sportovních her, které si můžete vybírat z přehledné digitální knihovny. Navíc do ní pravidelně přibývají novinky, takže si je vyzkoušíte přímo v den jejich vydání. Prožijte dobrodružství gamingu i bez PC s jednoduchým přístupem k vašemu televizoru. 

Motion Xcelerator pro nespoutaný gaming

Připravte se na virtuální souboje v té nejvyšší možné kvalitě. Váš adrenalin zvýší především neuvěřitelně plynulé a hladké přechody dokonce i v těch nejakčnějších snímcích či hrách. Funkce Motion Xcelerator se zároveň postará o přesné a čisté zobrazení s podporou automatického odhadu a kompenzace jednotlivých záběrů podle zdroje obsahu. I věčný problém s rozmazaným obrazem či otravným trháním je ošetřen v rámci automatického režimu nízké latence (ALLM), který optimalizuje obrazovku, čímž vám dává do ruky větší kontrolu nad samotným děním s minimálním zpožděním na vstupu. 

Zvuk korespondující s děním na obrazovce

Televizor Samsung CU7172 vás svým prostorovým audiem přenese vždy do první řady ‒ ať už se jedná o záznam z koncertu či sportovního utkání. Autentický zážitek zprostředkuje technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite), která přizpůsobuje audio složku aktuálnímu dění na obrazovce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung UE85CU7172U (2023)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

30. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velikost
  • Cena
  • Nic