Samsung UE55J6282 (černá)

18× Zobrazit

Sleva 32 %
Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,6 / 5

20×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

18 nákup

Zobrazit 20 recenzí

Popis produktu

Hledáte vhodnou televizi do Vaší obývací místnosti, popřípadě kanceláře? V tom případě bude právě Smart TV Samsung UE55J6282SUXXH opravdu skvělou volbou. Vaše sympatie si nezíská jen dokonalým designem a elegantními liniemi, ale především funkcemi a kvalitním obrazem, který zajišťuje po celou dobu. Elegantní stojan perfektně vynikne v každém interiéru. Vyznačuje se úhlopříčkou 55 palců a Full HD rozlišením, díky čemuž můžete očekávat jasný a sytý obraz plný ostrých detailů za všech okolností. Propojení s mobilním zařízením je velmi jednoduché, takže nemusíte mít žádné obavy. S energetickou třídou A+ ho navíc řadíme mezi spotřebiče s nízkou spotřebou energie, čímž šetří nejen životní prostředí, ale i Vaši peněženku. Contrast Enhancer technologie zajišťuje hlubší kontrast a realističtější vnímání.

 

 

Obraz ve Full HD kvalitě

Na 55 palcové obrazovce televizoru SAMSUNG UE55J6282SUXXH si všechny vaše oblíbené filmy vychutnáte ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Díky dvojnásobně vyššímu rozlišení, než nabízejí standardní HD televizory, si užijete sledování, které vás přímo vtáhne do děje. Díky technologii Clear Motion Rate se minimalizuje rozmazání pohybu, výsledkem čehož jsou i rychle se pohybující scény vyobrazené ostře a čistě. Technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje obrazovou kvalitu, odhaluje skryté detaily a přináší realistické barvy.

Zcela jiný rozměr sledování TV 

Pokud chcete sledovat své oblíbené filmy, seriály či zábavné programy na opravdu vysoké úrovni i v pohodlí svého domova, určitě si pořiďte právě tuto Smart TV Samsung UE55J6282SUXXH. S úhlopříčkou 60 palců a Full HD rozlišením nabízí kvalitní přenos i dokonalý obraz po celou dobu. Zážitek ze sledování tak bude rázem mnohem působivější a realističtější. Dynamický efekt zvyšuje i technologie Contrast Enhancer, která inteligentním a rafinovaným způsobem upravuje kontrast v jednotlivých částech obrazovky. 

Detaily

Intenzivní procítění v každém okamžiku zajišťuje Micro dimming Pro technologie, která byla vyvinuta přímo společností Samsung. Jelikož byla při tvorbě opravdu důsledná, vy si budete moci užít dokonalý obraz - černá bude ještě více černější a bílá podstatně jasnější. Obraz bude jasný, čistý a plný kontrastů bez rušivých elementů. 

Synchronizace

Propojení Vašeho mobilního telefonu, tabletu či jiných kompatibilních zařízení nebylo nikdy jednodušší. Jde o opravdu jednoduchý proces, který vám zabere jen krátkou chvíli. Přes aplikaci Samsung Smart View tak pohodlně listujete v celém obsahu přímo na obrazovce. Synchronizaci lze uskutečnit například i pomocí USB, popřípadě přes Wi-fi síť, kdy nejste omezováni žádnými kabely. 

 

Vlastní prostor

HDMI podporu oceníte v mnoha situacích. Zejména při potřebě propojení jakéhokoli kompatibilního zařízení. V jeden okamžik si tak vytvoříte své vlastní centrum multimediální zábavy. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD

Hodnocení

4,6 / 5

20 recenzí Samsung UE55J6282 (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Petr

8.3.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoVeronika

9.5.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoRobert

8.5.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Dobra tv za ty penize


Denisa

5.5.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno