Samsung UE55J6272 (černá)

11× Zobrazit

Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,7 / 5

14×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

11 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Atraktivní Smart televizor SAMSUNG UE55J6272SUXXH nabízí zobrazování obsahu na své 55 palcové obrazovce ve Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Sledovat na něm můžete filmy přímo z USB zařízení díky technologii ConnectShare Movie. Vstupní porty HDMI umožňují vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení. S technologií Samsung Easy Sharing je zaručen snadný přenos obsahu z mobilních zařízení do televizoru nebo naopak. K dispozici je také technologie Clear Motion Rate, která minimalizuje rozmazání pohybu a technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje skryté detaily.

      Informační list výrobku

 

Jednoduché ovládání

Televizor lze velmi jednoduše ovládat, a to i díky vylepšenému uživatelskému rozhraní, které je neuvěřitelně intuitivní a nabízí množství zábavných i praktických funkcí. Zapamatuje si, co jste naposledy sledovali, abyste k tomu mohli okamžitě vrátit. Využívá operační systém Tizen, díky kterému si můžete užívat nekonečnou nabídku zábavného obsahu. Hned na spodní části obrazovky se nachází snadno použitelný panel nabídky, který poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu.

Obraz ve Full HD kvalitě

Na 55 palcové obrazovce televizoru SAMSUNG UE55J6272SUXXH si všechny vaše oblíbené filmy vychutnáte ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Díky dvojnásobně vyššímu rozlišení, než nabízejí standardní HD televizory, si užijete sledování, které vás přímo vtáhne do děje. Díky technologii Clear Motion Rate se minimalizuje rozmazání pohybu, výsledkem čehož jsou i rychle se pohybující scény vyobrazené ostře a čistě. Technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje obrazovou kvalitu, odhaluje skryté detaily a přináší realistické barvy.

Synchronizace televizoru a mobilních zařízení

S technologií Samsung Easy Sharing můžete jednoduše sdílet obsah mezi televizorem a mobilními zařízeními. Bez ohledu na obsah ve vašem smartphonu, o který se chcete podělit s vaší rodinou nebo přáteli, jej můžete přepnout na velkou obrazovku televizoru SAMSUNG UE55J6272SUXXH. Televizor přijme signál ihned, jak bude zařízení dostatečně blízko, a bez problémů přehraje obsah v optimálním rozlišení. Funguje to i naopak, díky čemuž můžete sledovat televizní vysílání na mobilním zařízení a pohybovat se po domě.

Možnosti připojení

Díky technologii ConnectShare Movie můžete na televizoru sledovat filmy přímo z USB flash disku nebo pevného disku. Na obrazovce televizoru si tak vychutnáte širokou škálu obsahu v pohodlí vašeho domova. Díky vstupnímu portu HDMI promění televizor váš obývák na multimediální centrum. HDMI rozhraní poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru. Integrovaný Wi-Fi modul rozšiřuje možnosti snadného připojení televizoru bez narušení jeho atraktivního vzhledu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD

Hodnocení

4,7 / 5

14 recenzí Samsung UE55J6272 (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Rudolf

22.6.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoZdeněk

25.1.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


S televizí jsme maximálně spokojeni! Značce samsung jsme věrni! Tuto televizi máme přes 2 roky a zatím je plně funkční. U staršího modelu nám přes obrazovku vznikaly po 2 letech pruhy, tady ne. Kvalita obrazu je pro nás dostačující.


Tomáš

18.1.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMichal

27.7.2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Obraz i zvuk perfektní, snad jen trochu těžkopádné propojení na PC.