Samsung UE55AU9072U (2021)

Zobrazit

Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Ultratenký Smart LED TV Samsung UE55AU9072U v černém provedení se sofistikovaným AirSlim designem vás vtáhne do světa krystalicky čistého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje obrazovka s 55" (138cm) úhlopříčkou ve spolupráci se skvělým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Specifikem je výkonný Crystal Processor 4K, technologie mapování barev, technologie Dynamic Crystal Color (dynamicky živé odstíny), vysoký dynamický rozsah HDR (včetně HDR10+, HLG) a funkce Multi View (obrazovku budete moci rozdělit na 2 části s nezávislým obsahem). Zvuk sladěný s promítaným obrazem pořídí technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite) a herní obzory rozšíří speciální režim Auto Low Latency Mode (ALLM), speciální herní funkce Motion Xcelerator Turbo, poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 a Game Bar.

Užijte si doma 4K zábavu za skvělou cenu

Pohlcující miliarda křišťálových barev

Poznejte svět dynamicky živých odstínů, které vás naprosto vtáhnou do vašeho oblíbeného audiovizuálního obsahu. 10bitová barevnost technologie Dynamic Crystal Color zobrazí přes miliardu barev, díky nimž budou dokonce i náročné pleťové tóny působit přirozeně.

Realistické odstíny ve 4K

Efektivní 4K Upscaling se postará o přepočítávání a zdokonalování obsahu, zatímco sofistikovaná technologie mapování barev vytváří zcela novou hloubku barevných odstínů. Oceníte tak nejen bohatý kontrast barev, ale i vynikající 4K rozlišení.

Hlubší kontrast s HDR

Televizor AU9072 od společnosti Samsung vykresluje pomocí vysokého dynamického rozsahu HDR černou opravdu hluboce a bílou velmi zářivě, abyste si i v nejtemnějších záběrech mohli užít vysoký kontrast a bohatou škálu barev.

Epické herní zážitky

Herní večery se Samsung AU9072 se stanou skutečnou rodinnou zábavou. Televizor je vybaven speciálním režimem Auto Low Latency Mode (ALLM), který má za úkol optimalizovat obrazovku s ovládacími prvky tak, aby minimalizoval zpoždění při vstupu. Možnost úpravy poměrů obrazovky na 21 : 9 a 32 : 9 vám rozšíří perspektivu a umocní vizuální vjemy při samotném hraní. Speciální herní funkce Motion Xcelerator Turbo poskytuje diferencovaný pohybový výkon u 60Hz modelů pro podporu VRR her a 120Hz obsahu. A praktický Game Bar vám pomůže měnit poměry obrazovky v reálném čase, kontrolovat zpoždění vstupu, FPS, HDR či připojení bezdrátových sluchátek.

Zvuk korespondující s dějem na obrazovce

Televizor Samsung AU9072 vás svým prostorovým audiem přenese vždy do první řady - ať už se jedná o záznam z koncertu či sportovního utkání. Autentický zážitek zprostředkuje technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite), která přizpůsobuje audio složku aktuálnímu dění na obrazovce.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Umělecké dílo u vás doma

Televizor Samsung AU9072 vás kromě své praktičnosti a skvělých funkcí oslní i AirSlim Designem s pouhými 25 mm v profilu. Krásně tak doplní a pozvedne vaše prostory.

Až dvě obrazovky v jedné

Díky funkci Multi View můžete obrazovku televizoru rozdělit až na dvě části s na sobě nezávislým obrazem. Připojte k TV svůj chytrý telefon a sledujte například doplňující informace k právě probíhajícímu zápasu nebo videonávod, který vám pomůže překonat těžký level ve hře.

Práce z domova v novém rozměru

Propojte svou domácnost bez kabelů a využijte tak plného potenciálu vaší UHD TV. S bezdrátovým připojením PC, notebooku a telefonu vás home office i distanční výuka budou bavit. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung UE55AU9072U (2021)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Nemanja

4. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadné nastavení
  • Dobrá kvalita obrazu

Televize splnila všechna očekávání. Jsem velmi spokojen.