Samsung UE50J6282 (černá)

27× Zobrazit

Sleva 31 %
Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 50 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Tizen,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,3 / 5

29×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

27 nákup

Zobrazit 29 recenzí

Popis produktu

Hledáte vhodný televizor do Vaše obývací místnosti, popřípadě kanceláři? Smart TV Samsung UE50J6282SUXXH bude opravdu skvělou volbou. Nejen pro její technické vlastnosti, ale i elegantní design, kterým perfektně zapadne do každého interiéru. Vyznačuje se úhlopříčkou 50 palců a Full HD rozlišením, kterým zajišťuje mimořádně kvalitní obraz po celou dobu. O bezchybný kontrast a jasné detaily se postará technologie Contrast Enhancer. Elegantně působící stojan bude atraktivním a nepřehlédnutelným detailem. Propojení televize s Vaším mobilním telefonem, tabletem nebo jiným kompatibilním zařízením nebylo nikdy jednodušší. Ať už prostřednictvím bezdrátové technologii Bluetooth, USB portu nebo Wi-fi sítě. Volba je již na Vás.

 

 

Obraz ve Full HD kvalitě

Na 50 palcové obrazovce televizoru SAMSUNG UE50J6282SUXXH si všechny vaše oblíbené filmy vychutnáte ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Díky dvojnásobně vyššímu rozlišení, než nabízejí standardní HD televizory, si užijete sledování, které vás přímo vtáhne do děje. Díky technologii Clear Motion Rate se minimalizuje rozmazání pohybu, výsledkem čehož jsou i rychle se pohybující scény vyobrazené ostře a čistě. Technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje obrazovou kvalitu, odhaluje skryté detaily a přináší realistické barvy.

Jiný rozměr sledování TV 

Své oblíbené filmy, seriály či zábavně programy nyní můžete sledovat na této ohromné ​​televizi. Vyniká nejen po technické, ale rovněž vizuální stránce. Samsung UE50J6282SUXXH s úhlopříčkou 50 palců a Full HD rozlišením nabízí dostatečně velkou plochu pro komfortní sledování po celou dobu. Očekávat můžete vždy kvalitní přenos, dokonalou reprodukci i bezchybný obraz. Zážitek tak bude mnohem realističtější. Technologie Contrast Enhancer zvyšuje dynamický efekt a inteligentním způsobem upravuje kontrast v jednotlivých částech obrazovky. 

Detaily

S pokročilou technologií Micro dimming Pro samotný děj procítíte podstatně intenzivněji. Byla vyvinuta přímo společností Samsung, díky čemuž můžete očekávat skutečně důsledné zpracování. Těšit se můžete na dokonalý obraz, který bude jasný, čistý, plný kontrastů a bez ztráty signálu. Černá bude opravdu černou a bílá podstatně jasnější. 

Propojení

Chtěli byste svůj mobilní telefon, tablet, popřípadě jiné kompatibilní zařízení synchronizovat s tímto televizorem? Nevidíme v tom žádný problém! Prostřednictvím Bluetooth technologie jde o opravdu jednoduchý proces, který vám zabere jen krátkou chvíli. Samsung Smart View aplikace pak umožňuje pohodlné listování v jejich obsahu, který vidíte i přímo na obrazovce. Propojení lze uskustočniť i přes USB nebo Wi-fi síť. Nejste tak omezováni žádnými kabely. 

 

Vlastní prostor

Podpora HDMI portu potěší mnohé z Vás a využijete ji v mnoha situacích. Prostřednictvím ní jednoduše a pohodlně propojíte jakékoli zařízení, přičemž obsah lze promítat přímo na velké obrazovce. Během krátké chvíle tak vytvoříte své vlastní centrum multimediální zábavy. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD
OS TV Tizen

Hodnocení

4,3 / 5

29 recenzí Samsung UE50J6282 (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Pavel

8.1.2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Kvalitní televizor za dobrou cenu
  • Bez výhrad

I po delší době, každodenního používání, jsme spokojeni.


Pavel

1.1.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJindřich

20.12.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMartin

8.12.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno