Samsung UE50AU8072U (2021)


Úhlopříčka: 50 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart LED TV Samsung UE50AU8072U v černém provedení se sofistikovaným AirSlim designem a supertenkým 25mm profilem vkusně doplní a vyšperkuje váš interiér. Obrazovka s 50" (127cm) úhlopříčkou ve spolupráci se skvělým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) vás vtáhne do světa křišťálově jasného obrazu, jemných detailů a realistických barev. Specifikem je výkonný Crystal Processor 4K (optimalizuje barevnost a kontrast), technologie mapování barev, technologie Dynamic Crystal Color (dynamicky živé odstíny) a vysoký dynamický rozsah HDR (včetně HDR10+, HLG), který se postará o hluboký kontrast a bohatou škálu barev. Televizor automaticky vylepšuje obsah, záběr po záběru, abyste si vychutnali kvalitní a precizně vykreslené detaily a díky technologii Q-Symphony jej můžete propojit s kompatibilním soundbarem pro mohutnější a prostorovější zvuk.

Brilantní barevnost v supertenkém designu

Pohlcující miliarda křišťálových barev

Poznejte svět dynamicky živých odstínů, které vás naprosto vtáhnou do vašeho oblíbeného audiovizuálního obsahu. 10bitová barevnost technologie Dynamic Crystal Color zobrazí přes miliardu barev, díky nimž budou dokonce i náročné pleťové tóny působit přirozeně.

Realistické odstíny ve 4K

Efektivní 4K Upscaling se postará o přepočítávání a zdokonalování obsahu, zatímco sofistikovaná technologie mapování barev vytváří zcela novou hloubku barevných odstínů. Oceníte tak nejen bohatý kontrast barev, ale i vynikající 4K rozlišení.

Akční snímky v perfektní ostrosti

Každý pohyb na obrazovce bude superplynulý a ostrý jako břitva. UHD TV totiž automaticky vylepšuje obsah, záběr po záběru, pro kvalitní a precizně vykreslené detaily.

Superjemné rozlišení 4K UHD

4K UHD televizor od společnosti Samsung disponuje 4× více pixely než běžný FHD pro ještě lepší zážitek ze sledování. Zažijete tak křišťálově jasný obraz, na kterém zaznamenáte každý detail vašeho oblíbeného obsahu v té nejvyšší ostrosti.

Hlubší kontrast s HDR

Televizor AU8072 od společnosti Samsung vykresluje pomocí vysokého dynamického rozsahu HDR černou opravdu hluboce a bílou velmi zářivě, abyste si i v nejtemnějších záběrech mohli užít vysoký kontrast a bohatou škálu barev.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Umělecké dílo u vás doma

Televizor Samsung AU8072 vás kromě své praktičnosti a skvělých funkcí oslní i AirSlim Designem s pouhými 25 mm v profilu. Krásně tak doplní a pozvedne vaše prostory.

Práce z domova v novém rozměru

Propojte svou domácnost bez kabelů a využijte tak plného potenciálu vaší UHD TV. S bezdrátovým připojením PC, notebooku a telefonu vás home office i distanční výuka budou bavit. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung UE50AU8072U (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno