Samsung UE49M5672

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Sleva 42 %

Úhlopříčka: 49 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Tizen Více info

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart televizor Samsung UE49M5672 s s úhlopříčkou 49'' disponuje Full HD panelem. Televizní tuner podporuje standardy DVB-T2/S2/C včetně dekódování H.265/HEVC. Výbornou konektivitu zajišťuje LAN konektor, Bluetooth, podpora DLNA protokolu, integrovaná Wi-Fi, 2× USB port a 3× HDMI konektor. Televizor podporuje HbbTV ve verzi 1.5, herní režim pro nízké latence, Steam Link či USB nahrávání libovolného TV pořadu. Jednoduché ovládání zajišťuje operační systém Tizen společně s Smart ovladačem.

Obraz bez zkreslení

Vychutnejte si tu nejvyšší kvalitu obrazu s technologií Ultra Clean View. Dopřeje vám naprosto čistý obraz bez jakéhokoliv zkreslení. Pomocí pokročilého systému analyzuje původní záběry a upravuje je tak, abyste si mohli užít bezchybný divácký zážitek. Kvalita obrazu se může lišit v závislosti na zdrojovém souboru.

Rozšířený kontrast pro dokonalé barvy

Navždy se rozlučte s plochým obrazem. Funkce Contrast Enhancer dodává různým částem záběru tu pravou hloubku. Díky přesně dávkovanému kontrastu a ostrosti si tak vychutnáte výjimečné vizuální hody v libovolné scéně.

Ještě jasnější obraz

Připravte se na ještě vyšší jas a vynikající souhru černé a bílé. Inteligentní úpravu lokálního podsvícení obrazovky zajišťuje funkce Micro Dimming Pro. Při sledování oblíbených filmů vám už ve stínech nezmizí žádný detail. 

Pravé barvy pro dokonalý zážitek

Díky funkci PurColour budete stěží rozeznávat rozdíl mezi pohledem na obrazovku televizoru a na rozkvetlou krásu v přírodě nebo za vašimi okny. Barvy, které vám TV zprostředkuje, budou perfektní a naprosto přirozené. Uvidíte, že si je rychle zamilujete.

Elegantní štíhlý design

Vychutnejte si dokonalé zpracování a čistý design televizoru, i když bude vypnutý. Ostré hrany zdůrazňující štíhlé linky působí lehce i moderně zároveň. Televizor má šarm a bude skvělým doplňkem nejen vašeho obývacího pokoje. 

Jeden ovladač pro všechny přístroje

Už jste někdy zkusili ovládat váš televizor hlasem? Nyní můžete. Zcela nový dálkový ovladač vás poslechne na slovo. Ovládat také lze libovolný přístroj připojený k vašemu televizoru přes HDMI konektor. Také díky funkci Smart Hub je kontrola TV jednodušší než kdy dříve.

Sdílení obsahu nikdy nebylo snazší

Nainstalujte si aplikaci SmartView a propojte svůj chytrý telefon s televizorem zcela novým a unikátním způsobem. Obsah ze smartphonu si jednoduše pustíte na velké obrazovce, navíc vám mobilní telefon poslouží jako dálkový ovladač.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 49 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD
OS TV Tizen

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung UE49M5672

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Petra

26. 8. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


velká spokojenost