Samsung UE40J6272 (černá)

28× Zobrazit

Úhlopříčka ("): 40 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,7 / 5

28×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

28 nákup

Zobrazit 28 recenzí

Popis produktu

Smart televizor SAMSUNG UE40J6272SUXXH přináší obraz na nativním 100Hz panelu ve Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Vybaven je technologií Clear Motion Rate, která minimalizuje rozmazání pohybu a technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje obrazovou kvalitu a odhaluje skryté detaily. Díky vstupnímu HDMI portu je zaručen vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení. Integrovaný Wi-Fi modul rozšiřuje možnosti připojení. S technologií Samsung Easy Sharing můžete sdílet obsah televizoru s mobilními zařízeními a díky technologii ConnectShare Movie můžete sledovat filmy přímo z USB zařízení. O plynulý výkon se stará čtyřjádrový procesor.

      Informační list výrobku

 

Obraz ve Full HD kvalitě

Na 40 palcové obrazovce televizoru SAMSUNG UE40J6272SUXXH si všechny vaše oblíbené filmy vychutnáte ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Díky dvojnásobně vyššímu rozlišení, než nabízejí standardní HD televizory, si užijete sledování, které vás přímo vtáhne do děje. Díky technologii Clear Motion Rate se minimalizuje rozmazání pohybu, výsledkem čehož jsou i rychle se pohybující scény vyobrazené ostře a čistě. Technologie Wide Colour Enhancer vylepšuje obrazovou kvalitu, odhaluje skryté detaily a přináší realistické barvy.

Jednoduché ovládání

Televizor lze velmi jednoduše ovládat, a to i díky vylepšenému uživatelskému rozhraní, které je neuvěřitelně intuitivní a nabízí množství zábavných i praktických funkcí. Zapamatuje si, co jste naposledy sledovali, abyste k tomu mohli okamžitě vrátit. Využívá operační systém Tizen, díky kterému si můžete užívat nekonečnou nabídku zábavného obsahu. Hned na spodní části obrazovky se nachází snadno použitelný panel nabídky, který poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu.

Synchronizace televizoru a mobilních zařízení

S technologií Samsung Easy Sharing můžete jednoduše sdílet obsah mezi televizorem a mobilními zařízeními. Bez ohledu na obsah ve vašem smartphonu, o který se chcete podělit s vaší rodinou nebo přáteli, jej můžete přepnout na velkou obrazovku televizoru SAMSUNG UE40J6272SUXXH. Televizor přijme signál ihned, jak bude zařízení dostatečně blízko, a bez problémů přehraje obsah v optimálním rozlišení. Funguje to i naopak, díky čemuž můžete sledovat televizní vysílání na mobilním zařízení a pohybovat se po domě.

Možnosti připojení

Díky technologii ConnectShare Movie můžete na televizoru sledovat filmy přímo z USB flash disku nebo pevného disku. Na obrazovce televizoru si tak vychutnáte širokou škálu obsahu v pohodlí vašeho domova. Díky vstupnímu portu HDMI promění televizor váš obývák na multimediální centrum. HDMI rozhraní poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru. Integrovaný Wi-Fi modul rozšiřuje možnosti snadného připojení televizoru bez narušení jeho atraktivního vzhledu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 40 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD

Hodnocení

4,7 / 5

28 recenzí Samsung UE40J6272 (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Marek

2.10.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Není co vytknout ????

Šlape to a krásný obraz ????


Tereza

15.1.2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


funguje tak jak má a jsem spokojená


Miroslav

18.9.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


TV je perfektní


Ondřej

19.4.2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Super obraz bez trhání při rychlých scénách. Krásné barvy. Pomalejší odezva menu.