Samsung tvrzené ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G bílé


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A53 5G, Pro úhlopříčku: 6,5", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 7 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Zadní kryt Samsung v bílé barvě je určen pro chytrý telefon Samsung Galaxy A53 5G. Pouzdro poskytuje spolehlivou ochranu zadní a boční strany zařízení před pádem nebo poškozením. Zároveň umožňuje komfortní používání bez omezení. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který disponuje opravdu vynikající odolností. Disponuje zabudovaným stojanem, pomocí kterého můžete telefon nastavit v požadovaném pozorovacím úhlu.

Ochrání jak telefon, tak životní prostředí

Získejte prvotřídní ochranu telefonu Samsung Galaxy A53 5G, která se navíc chová maximálně zodpovědně k životnímu prostředí. Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem byl částečně vyroben z recyklovaného materiálu a je dodáván v ekologičtějším balení, kdy plastové prvky byly v co možná nejvyšší míře nahrazeny šetrnějším papírem.

Bezpečnost dle vojenského standardu

Spolehněte se na odolnost, vyhovující armádním normám. Tvrzený zadní kryt se stojanem pomáhá chránit vaše zařízení před poškozením a pády, takže se nemusíte o zařízení strachovat a místo toho se budete moci naplno ponořit do každodenní práce i zábavy – kdekoliv, kdykoliv.

Užijte si pohlcující pohled

Získejte skvělý úhel pro sledování Infinity-O displeje telefonu a volné ruce ke spoustě dalších činností. Pouzdro se může pochlubit dvěma praktickými stojánky na zadní straně, které navíc můžete použít k získání dvou pohodlných úhlů – 45 nebo 60 stupňů. Už se vám tak nestane, že byste museli třeba v kuchyni žonglovat s telefonem, když si budete chtít pohodlně zobrazit právě připravovaný recept.

Pokročilá konstrukce ochrání před poškozením

V okamžicích, kdy dojde k nejhoršímu a zařízení zamíří nekontrolovaně k zemi, se odnímatelné stojany samy odpojí, aby zabránily zhoršení nehody rozbitím krytu, nebo náhodným poškozením telefonu. Rovněž je však budete moci odpojit sami a sladit tak vzhled vašeho zařízení pomocí designů, odkazujících se na spolupráci se slovutnými světovými značkami.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A53 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung tvrzené ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi