Samsung The Terrace QE65LST7 (2021)


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info

Úhlopříčka


Cena 129 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 300 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Unikátní Smart QLED TV Samsung The Terrace QE65LST7 v titanovém provedení je vhodný i do exteriéru. S obrazovým procesorem Quantum Processor 4K vás vtáhne do světa ultra jasného kvalitního obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje antireflexní obrazovka s 65" (163cm) úhlopříčkou ve spolupráci se skvělým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Specifikem je odolnost vůči povětrnostním podmínkám se standardem IP55 (voda, prach, záře), přímé zadní podsvícení, široké pozorovací úhly, 4K AI Upscaling (zlepšování obrazu v nízké kvalitě), Quantum HDR 2 000 (bohaté barvy a sytý kontrast), 100% barevný objem či Multi View (obrazovku budete moci rozdělit na 2 části s nezávislým obsahem). S určitostí potěší i mobilní zrcadlení obrazovky, Adaptivní obraz či dálkové ovládání One Remote s certifikací IP56.

Samsung QLED The Terrace – televizor na vaši terasu

Přeneste obývací pokoj do přírody s venkovní TV

Stejně krásný obraz, jaký znáte z interiérových televizorů, si nyní můžete užít i venku. Venkovní televizor The Terrace nabízí QLED panel s rozlišením 4K a maximálním jasem až 2 000 nitů. Ať už bude venku slunečno nebo zataženo, užijete si krásný a zářivý obraz s nádhernými barvami.

Celoroční venkovní zábava

Díky odolnosti IP55 nerozhází The Terrace vlhkost, prach, chlad ani teplo. Televizor můžete umístit například do altánu nebo se inspirovat jeho názvem a mít jej celý rok instalovaný na terase. Venkovních podmínek se každopádně vůbec nemusíte obávat.

Úžasně barevný a dokonale plynulý obraz

The Terrace nabízí dobře známé výhody QLED panelů, jako je 100% barevný objem. Ten je zárukou dokonalého vyznění barev při všech úrovních jasu, což je ve venkovním prostředí obzvlášť důležité. Televizor také nabízí úžasně plynulou rychlost pohybu, kterou oceníte například při sledování sportovních zápasů nebo rychlých akčních scén, jež budou nevídaně ostré.

Obraz bez nežádoucích odrazů

Užijete si krásně slunečné počasí nebo kvalitní obraz? S The Terrace si nemusíte vybírat, protože speciální antireflexní vrstva brání vzniku rušivých odrazů, aby bylo zobrazení vždy kontrastní a detailní. Oceníte to i v noci, kdy by se v běžné obrazovce mohlo odrážet například zahradní osvětlení.

Chytré a přesné podsvícení

Díky rychlému, přesnému a hlavně chytře řešenému řízení podsvícení je obraz kontrastnější a detailnější. Černá je opravdu černá, bílá úžasně září, a barvy jsou vždy syté a realistické.

Skvostné zobrazení díky pokročilému HDR10+

Vychutnejte si multimédia v dokonalých barvách a mimořádných detailech, a to díky špičkovému kontrastu. Pokročilé HDR10+ pracuje s jasem až 2 000 nitů a přizpůsobuje vyznění každé scény tak, aby byla opravdu dokonale vizuálně působivá.

Odolný dálkový ovladač One Remote

One Remote je dálkový ovladač do nepohody. Nejenže je chytrý a všestranný – hlavně se pyšní mimořádnou odolností IP56, která jej celoročně chrání před deštěm, vlhkem, prachem i teplem. Ovladač používejte bez obav spolu se svým televizorem The Terrace – celoročně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung The Terrace QE65LST7 (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno