Samsung The Sero QE43LS05T (2020)


Úhlopříčka ("): 43 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen, Elektronický informační list


Cena 34 990 Kč

Sleva 13% z původní cena: 39 990 Kč Zobraziť nápovědu

349,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Unikátní QLED televizor Samsung The Sero QE43LS05T v černé barvě, s jedinečnou rotující obrazovkou a skvělou kompatibilitou s chytrými telefony přináší obraz plný neskutečně pulzujících a živých barev se 100% objemem (pro unikátní jasné a tmavé scény), Quantum Dot obrazovku se 43" úhlopříčkou (108 cm) či špičkové rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160) pro úchvatnou kvalitu. S určitostí zaujme i díky hlubokému a prvotřídnímu zvuku, který zajistí reproduktory Dolby Digital Plus (konfigurace 4.1 a výkon 60 W), funkci Easy Tap (jedno klepnutí pro zobrazení obsahu vašeho chytrého telefonu na obrazovce televizoru), technologii Automatického zesílení zvuku (AVA) či Adaptivního obrazu (monitoruje změny v osvětlení a ideálně nastaví jas a kontrast).

Nový úhel TV zábavy

Televizní i smartphonová zábava, jak ji neznáte. The Sero nabízí zcela nový pohled na audiovizuální obsah, který si nyní můžete v pohodlí obývacího pokoje vychutnat ve vertikální i horizontální poloze.

Pohled podle vašeho výběru

The Sero je sofistikované a elegantní zařízení, které představuje revoluci ve sledování videoobsahu. Přístroj je připraven zobrazit v plné kvalitě nejen klasický TV obsah v horizontální poloze, ale také promítnout na svou dechberoucí obrazovku v plné kvalitě videa ze smartphonu ve vertikálním režimu. Stačí zkrátka otočit TV o 90°. A nemusíte se obávat žádných rušivých černých pruhů. The Sero zobrazí veškerý obsah s optimalizovaným poměrem stran pro vždy dokonalé sledování.

Pro propojení stačí poklepat

Nemusíte udělat víc než klepnout na rám TV. Obsah z vašeho smartphonu se následně zobrazí na obrazovce The Sero. Ať už půjde o videa, fotografie nebo i hudbu, veškerý oblíbený smartphonový obsah si budete moci vychutnat v plné kvalitě obrazu i zvuku jedinečné TV The Sero.

Zábava bez přestávky

Pokud se na cestě autobusem vžijete do sledovaného seriálu či poslouchané hudby na vašem smartphonu, nemusíte v zábavě přestávat ani po příchodu domů. Díky aplikaci SmartThings můžete ve sledování či poslechu pokračovat jednoduchým propojením se Samsung TV. A nezáleží na tom, zda používáte smartphone s operačním systémem Android nebo iOS.

Kompatibilita s Apple

Díky podpoře praktické funkce AirPlay 2 můžete na úžasné obrazovce The Sero jednoduše prohlížet obsah i z vašeho Apple zařízení, jako je iPhone, iPad či iMac. A to bez jakéhokoli omezení.

Šarm a styl

The Sero kromě skvělých funkcí nabízí i elegantní 360° design s tmavě modrým stojanem, který skutečně pozvedne úroveň vašeho interiéru, ať už je vybaven v jakémkoli stylu. Díky speciálním režimům (plakát, hodiny, zvuková stěna či Cinemagraph) dokonce dokonale splyne s vaší obývákem i v momentě, kdy se na obrazovce The Sero nebude promítat žádné video. Režim Ambient+ navíc nabízí možnost na obrazovce přehrávat oblíbenou hudební kulisu či zobrazit užitečné informace nebo párty vizualizace.

Neomezené možnosti umístění

The Sero nepatří pouze ke stěně ve vašem obývacím pokoji. Ať už se u vás doma chystá jakákoli akce, vždy se přizpůsobí dané situaci. Stačí připevnit praktická kolečka a Samsung TV umístit například do kuchyně, jídelny nebo třeba dětského pokoje.

Nechte se unést špičkovým audiem

Samsung The Sero je unikátní televizor, který vyniká nejen svým designem a perfektním obrazem, ale také výkonným audiem. Součástí vertikálního stojanu jsou 60W 4.1ch reproduktory s Dolby Digital Plus, které svými basy zaplní celou místnost křišťálově čistým a intenzivním zvukem. Těšit se můžete na novou dimenzi filmových soundtracků či playlistů z vašeho smartphonu pomocí snadného a rychlého propojení s The Sero.

Pro dokonale čistý poslech

Křičící děti, hluk z kuchyně ani rámus od sousedů už nenaruší váš večerní filmový maraton. Společnost Samsung vybavila The Sero technologií Automatického zesílení hlasu (AVA), která prostřednictvím zvukové prostorové inteligence detekuje okolní rušivé zvuky. Na základě toho upravuje sílu zvuku pro maximálně jasné a zřetelné dialogy vašich filmových hrdinů.

Obrazová špička QLED

Vaše oblíbené snímky získávají novou úroveň kvality. The Sero je vybaven technologií Samsung Quantum Dot, která přináší 100% barevný objem – výsledný obraz září dokonale realistickými barvami, ať už sledujete temné nebo jasné scény. S The Sero máte navíc jistotu, že veškeré filmy, seriály či videa uvidíte v rozlišení 4K, i když zdrojový obsahu této kvality nedosahuje. Samsung TV analyzuje scénu po scéně a optimalizuje barvy, textury, jas a kontrast pro vaše maximální vizuální zážitky.

Perfektní obraz ve dne v noci

Pochmurné šero ani polední sluneční záře nepokazí vaši filmovou zábavu. Chytrá funkce Adaptivního obrazu The Sero detekuje okolní světelné podmínky a následně upravuje jas a kontrast tak, abyste sledovali vždy perfektní obraz. Zapomeňte na temný a nevýrazný obraz.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu, prostřednictvím služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo zapůjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizována a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru.

  • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova, prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 43 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung The Sero QE43LS05T (2020)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno