Samsung The Premiere SP-LSP9T


Wi-Fi: Ano, Počet HDMI portů: 3, Rozlišení: 3840x2160, Typ technologie: DLP, Kontrastní poměr: 2000000:1, Životnost lampy: 20000 hod.,


Cena 169 990 Kč

1 699,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Unikátní DLP Smart projektor Samsung SP-LSP9T v bílém provedení se díky špičkovým funkcím, kompaktním rozměrům a živému obrazu stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Specifikem je technologie Triple Laser (trojitý laserový zdroj světla), vysoké rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), ultra krátká projekční vzdálenost (100" projekce při umístění jen 113 mm od stěny), promítaný obraz v rozmezí 100" - 130", svítivost 2 800 ANSI lumenů či kontrastní poměr 2 000 000 : 1. S určitostí zaujme i podpora HDR10+, HDR a HLG, Filmmaker Mode, 4.2 kanálový zvuk s výkonem 40 W, technologie Acoustic Beam (využívá 22 otvorů pro šíření bohatého zvuku) a funkce Game Enhancer. Zařízení disponuje OTT službami (streaming od YouTube přes Netlix), mobilním zrcadlením, AirPlay 2, Tap View, Bluetooth, trojicí HDMI vstupů a USB portem.

The Premiere - vaše soukromé kino

Úžasný obraz s podporou HDR10+

Vysoký dynamický rozsah HDR10+ je nyní poprvé dostupný na projektoru. The Premiere promítne na až 130" úhlopříčce nádherně živé a úžasně přesné barvy, a to při neuvěřitelném kontrastu. Své oblíbené filmy si užijete jako nikdy dříve.

Úchvatná úhlopříčka a detailní rozlišení

The Premiere promítá obraz o úhlopříčce až 130", takže si při sledování filmů budete připadat jako ve svém soukromém kině. I při největším možném obrazu si ale užijete špičkovou míru detailů - o dokonale vykreslený obraz se postará jemné rozlišení 4K.

Dechberoucí detaily i během dne

Denní světlo pro vás nebude představovat omezení a to ani v případě, že nemáte speciální zatemňovací závěsy. Díky maximálnímu jasu až 2 800 lumenů vám The Premiere promítne ohromující detaily i krásné barvy.

Sledujte film tak, jak to zamýšlel režisér

Poprvé můžete na projektoru vidět film přesně tak, jak to zamýšleli jeho tvůrci. Stačí zapnout unikátní režim Filmmaker Mode.

Silný, pohlcující zvuk

Nechte se do děje sledovaného multimediálního obsahu vtáhnout nejen pomocí špičkového obrazu, ale také pohlcujícího zvuku. The Premiere nabízí vestavěné 4,2kanálové audio s výkonem 40 W. Řešení Acoustic Beam se postará o to, aby se kvalitní zvuk efektivně šířil do celé místnosti.

Dokonale praktický a elegantní design

Díky ultrakrátké projekční vzdálenosti můžete The Premiere umístit velmi blízko ke stěně či plátnu a přesto získat obraz s ohromující úhlopříčkou. Projektor nemusíte skrývat před zraky hostů. Je to právě naopak! Jeho minimalistický oblý design a mistrné řemeslné zpracování z něj dělají designový doplněk každé místnosti. Navíc máte k dispozici chytré bezpečnostní funkce, takže se projektor nemusíte bát používat ani v případě, že máte děti. Pokud senzory v projektoru zjistí jejich přítomnost, automaticky sníží jas, aby chránily jejich zrak.

Chytré funkce, které znáte z TV

The Premiere je „smart“ projektor s přehledným prostředím a chytrými funkcemi a službami, jež můžete znát z televizorů Samsung. K dispozici tak máte například YouTube, Netflix, Voyo, HBO Go, O2TV nebo T-Mobile TV Go. Výhodou také je, že se The Premiere na rozdíl od konvenčních lampových projektorů spouští okamžitě.

Životnost na více než 10 000 filmů

Pokročilá laserová technologie zajišťuje brilantní obraz, a to po až 10× delší dobu, než jakou nabídnou běžné projektory s UHP žárovkou. Konkrétně se můžete těšit na životnost přes 20 000 hodin, což je v přepočtu více než 10 000 filmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Počet HDMI portů 3
Rozlišení 3840x2160
Typ technologie DLP
Kontrastní poměr 2000000:1
Životnost lampy 20000 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung The Premiere SP-LSP9T

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno