Samsung The Frame QE55LS03AAU (2021)


Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info

Úhlopříčka


Cena 22 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 230 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart QLED televizor Samsung The Frame QE55LS03AAU přináší obraz plný neskutečně pulzujících a živých barev s 55" úhlopříčkou (138 cm) a špičkovým rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160). S určitostí se stane elegantní součástí vaší domácnosti díky mimořádné realističnosti připomínající obraz, na kterém se mohou střídat vaše fotografie či dokonce díla od známých světových umělců (služba Samsung Art Store). Specifikem je Quantum Processor 4K, technologie Quantum Dot (100% objem barev), Adaptivní obraz (optimalizuje jas a kontrast), Dual LED (optimalizuje barevný tón podsvícení) či funkce Multi View. Je vybaven systémem senzorů citlivých na pohyb a světlo, které při zaznamenání vaší přítomnosti zapnou TV. O realistický zvuk se postará Adaptivní zvuk (automaticky přizpůsobí zvuk podle obsahu) a kalibrace zvuku SpaceFit Sound. Televizor disponuje držákem na stěnu Slim Fit, neviditelným kabelem One Invisible Connection, výškově nastavitelným stojanem a možností výměny samotného rámu tak, aby vyhovoval vašemu stylu.

The Frame – kouzlo galerie u vás doma

Televizor a výstava umění v jednom

The Frame od společnosti Samsung přináší zbrusu novou úroveň kultury. Už od prvního pohledu vás zaujme svým štíhlým a ladným profilem, minimalistickými křivkami a sofistikovaným rámem. Při sledování vás navíc okouzlí nekompromisní kvalitou obrazu i zvuku. Na jemném displeji si tak užijete filmovou noc i proslulá umělecká díla. Pozdvihněte svůj domov na kulturní centrum umění.

Rozmanitý výběr designových rámů

Se širokou nabídkou vyměnitelných rámů je snadné najít styl, jenž perfektně obohatí váš interiérový design. Vybírat můžete z různých barevných variant zkoseného a moderního stylu. A co více, lehce jej kdykoli vyměníte s jednoduchou magnetickou aplikací - můžete tak uzpůsobovat své prostory dle libosti.

Sofistikovaný držák na zeď jako součást balení

Se speciálním držákem na stěnu Slim Fit, který je součásti balení, se můžete těšit na jednoduchou instalaci. Váš televizor přilne na zeď bez jakékoli mezery přesně jako pravý obraz. Můžete jej nastavit do libovolného úhlu, dokonce i do vertikálního režimu.

Jediné nenápadné připojení

Spolu s televizorem dostanete řešení One Invisible Connection kabel a One Connect Box, s nimiž bude snadné udržet si minimalistický vzhled ve vašem domově. Nenápadný kabel dlouhý až 15 metrů vám umožní najít perfektní místo na zapojení, kde externí modul One Connect Box prakticky pojme a schová kabely. Můžete se tak těšit na harmonický prostor bez nepořádku.

Nejslavnější díla v jediném rámu

Nechte se okouzlit divokou abstrakcí, ovocným zátiším, přírodní scenérií či moderní fotografií. Art Store vám nabízí přes 1 400 rozličných uměleckých děl a sbírka se stále rozrůstá. Speciální režim umění Art Mode vám je kdykoli k dispozici. Stačí jediný stisk tlačítka a vaši oblíbení umělci vám okouzlí vaše smysly.

Perfektní podsvícení za každé denní doby

Ať už vám do oken zrovna svítí ostré sluneční paprsky nebo slabá měsíční záře, zabudovaný senzor okolního osvětlení se přizpůsobí vašim podmínkám a nastaví ideální jas displeje pro autentický obraz. Televizor The Frame rovněž automaticky snímá vaši přítomnost a vypíná či zapíná obrazovku podle toho, jestli se nacházíte v místnosti. Pomáhá tak šetřit náklady na energii i životní prostředí.

Orámuje vaše nejlepší snímky

Uspořádejte soukromou výstavu vašich nejlepších záběrů přímo u vás doma. Rodinné fotografie, zážitky z cestování i umělecké snímky snadno nahrajete do TV pomocí chytrého telefonu či USB flash disku. Vlastní galerie nabízí 16 GB interní paměti, máte tudíž možnost své fotografie nahrávat ve vysokém rozlišení a proměnit je tak v mistrovská díla.

Více barev pro intenzivní zážitky

Nechte se pohltit precizně detailním obrazem s pulzujícími barvami. Kvantové body technologie Quantum Dot rozehrají atmosféru ve vašem obývacím pokoji 100% barevným objemem, který přináší až miliardu barevných odstínů. Jemné nuance vám navíc neuniknou ani z širších pozorovacích úhlů.

Vlastní procesor 4K pro excelentní výkon

Jak vysoká kvalita umění, tak i každodenní sledování potřebují silný výkon na precizní vykreslení každého detailu. To vám zajistí Quantum Processor 4K od společnosti Samsung, kterému předcházelo 30 let vývoje a zkušeností. Podporuje jej pokročilá umělá inteligence, jejíž schopnost učit se a vyvíjet vám zajistí ultimátní zážitek.

Moderní solární nabíjení

Eco Remote je moderní dálkový ovladač, který jako první svého druhu nabízí díky zabudovaným solárním panelům nabíjení na světle, včetně umělého osvětlení. Televizor The Frame automaticky detekuje vaše zařízení, a s ovladačem je můžete pohodlně ovládat, zatímco se sám nabíjí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung The Frame QE55LS03AAU (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno