Samsung T7 Touch SSD 500GB černý


Kapacita: 500 GB,


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 24,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Rychlý přenosný SSD disk Samsung T7 Touch SSD s kapacitou 500 GB poslouží k zálohování a přenášení souborů, přičemž poskytne vysoký stupeň zabezpečení dat pomocí čtečky otisků prstů, ochrany heslem a 256bitového šifrování AES. Disponuje rozhraním USB 3.2 Type-C zaručujícím přenosovou rychlost čtení až 1 000 MB/s a zápisu až 1 050 MB/s. Disk se vyznačuje kompaktním a ultratenkým provedením v elegantní černé barvě vyrobeným z lehkého a odolného hliníku. Jednoduché nastavení a správu hesla a otisků prstů umožní inovativní software pro PC a Mac. Pro širokou konektivitu jsou součástí balení kabely USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Elegantní, kompaktní, odolný

Externí SSD disk Samsung T7 Touch se pyšní elegantním a kompaktním provedením černé barvy zhruba ve velikosti kreditní karty a váží pouze 58 gramů, díky čemuž dokonale padne do vaší dlaně. Tělo vyrobené z odolného hliníku ochrání uložená data i při pádech disku z až 2 metrů. Součástí je LED indikátor stavu, který vás bude informovat o tom, co právě váš SSD disk provádí.

Bleskový přenos dat

Vychutnejte si bleskový přenos obrovských souborů během jen několika vteřin díky rozhraní USB 3.2 Gen2 Type-C. To spolu s technologií PCIe NVMe zaručí vysoké přenosové rychlosti zápisu až 1 050 MB/s a ​​čtení až 1 000 MB/s, což představuje až 9,5× vyšší hodnoty než při standardním pevném HDD disku.

Zabezpečení dat dotykem prstu

Uchovejte si svá data v bezpečí. SSD disk T7 Touch využívá zabudované možnosti zabezpečení s 256bitovým šifrováním AES, které umožní odemykání dat otiskem prstu nebo heslem.

Kompatibilita s více zařízeními

SSD disk Samsung T7 Touch je kompatibilní s PC, Mac, Android zařízeními, herními konzolemi a dalšími. Pro snadnější připojení jsou součástí balení kabely USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 500 GB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung T7 Touch SSD 500GB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno