Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Externí SSD disk Samsung T7 v červeném provedení disponuje úložným prostorem s kapacitou 1 TB. Je vybaven rozhraním USB 3.2 Gen 2, které zaručí rychlost sekvenčního zápisu až 1 000 MB/s a čtení až 1 050 MB/s. Data jsou zabezpečena 256bitovým šifrováním AES a heslem. Zprávu disku usnadňuje software. Balení kromě externího disku obsahuje také kabel USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Odolný design

Externí SSD disk Samsung T7 v minimalistickém červeném provedení je vyroben bez pohyblivých částí. Má robustní hliníkové tělo a LED indikátor, který informuje o provozu.

Bleskový přenos dat

Obrovské množství souborů přenesete během pár vteřin. To umožňuje rozhraní USB 3.2 Gen2 a vestavěná technologie PCIe NVME, která zrychluje sekvenční zápis až na 1 000 MB/s a ​​čtení na 1 050 MB/s.

Zabezpečení

Vaše data budou vždy v bezpečí. Externí disk disponuje zabezpečením, které využívá 256bitové šifrování AES a soubory můžete odemykat heslem.

Software pro správu zařízení

Externí disk má vylepšený software pro PC a Mac počítače. V něm můžete nastavit heslo i stáhnout nejnovější aktualizace firmwaru. Také je k dispozici aplikace pro smartphony a tablety s operačním systémem Android.

Kompatibilní s více zařízeními

Samsung T7 je kompatibilní s PC, Mac, Android zařízeními i herními konzolemi. Pro bezproblémové připojení je dodáván s kabelem USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 1000 GB
Velikost disku 2.5 Palec

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung T7 1TB USB 3.2 červený

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Josef

1. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Formát
  • Vzhled
  • Dva kabely pro připojení
  • Zatím jsem nic nezjistil