Samsung SSD T5 500GB zlatý

Externí disk Samsung SSD T5 s kapacitou 500 GB přestavuje lehký, spolehlivý a rychlý disk nové generace. Jeho rychlost přenosu dosahuje až 540 MB/s, což je až 4,9x více než HDD. Díky svému odolnému provedení ve zlaté barvě představuje elegantní a stylový doplněk pro každodenní používání. Disk má kompaktní rozměry, které umožní jednoduchý přenos. V balení se nachází dvojice kabelů s konektory USB-C na USB-A a USB-C na USB-C. Pro snadné nastavení hesla a aktualizací je k dispozici intuitivní software. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Přenosné SSD

Datový disk Samsung SSD T5 dosahuje vyšší rychlost přenosu, čímž dostává úroveň přenosu a externí ukládání dat na novou úroveň. Kompaktní design s odolným krytem spolu se zabezpečením prostřednictvím hesla tvoří ideální datové úložiště k přenášení s vysokou ochranou pro uložená data.

Vysoká přenosová rychlost

Díky paměti V-NAND od společnosti Samsung a konektoru USB 3.1 Gen nabízí disk Samsung SSD T5 rychlost přenosu až 540 Mb/s, což je více než 4x vyšší rychlost, než můžete najít u externích HDD. Výsledkem je rychlejší přenos a zálohování dat včetně videí ve vysoké 4K kvalitě.

Odolný design

Externí disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na první pohled svým skvěle zaobleným tělem, které padne krásně do dlaně. V černém hliníkovém provedení s nízkou hmotností vytváří dokonale přesné úložiště. SSD disk se neskládá z žádných mechanických částí. Robustní kovový kryt chrání disk před pádem z 2 metrové výšky.

Ovládání a připojení

Samsung SSD T5 je vybaven intuitivním softwarem pro počítače a Mac zařízení, kterým jednoduše nastavíte heslo a nainstalujete nejnovější aktualizace firmwaru. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Díky konektivitě prostřednictvím USB Type-C můžete připojit SSD disk k téměř jakémukoli zařízení, PC, MAC nebo i ke smartphonu či tabletu. V balení se nacházejí 2 kabely s konektory USB Type-C oboustranně a USB Type-C - USB-A.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 500 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zlatá
Šířka: 74 mm
Výška: 10,4 mm
Hmotnost: 51 g
Hloubka: 57,3 mm

Datové uložiště

? Kapacita: 500 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: MU-PA500G/EU

Všechny parametry

Recenze Samsung SSD T5 500GB zlatý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

FRANTIŠEK, 31.1.2020

Malý, miniaturnost mě až překvapila. Skladný a lehce přenosný velmi rychlý disk. Tichý bez bzučení nebo cvakání jako z přenosných HD disků. V příslušenství jsou dva USB kablíky s koncovkami USB A nebo C.

  • Malý.
  • Skladný.
  • Rychlý.
  • Tichý.
  • V příslušenství dva kabely s koncovkami USB A a C.

Příslušenství k Samsung SSD T5 500GB zlatý