Samsung SSD T5 500 GB

Externí disk SSD Samsung T5 s kapacitou 500 GB přestavuje lehký, spolehlivý a rychlý disk nové generace. Jeho rychlost přenosu je až 540 MB/s, což je až 4x více než u HDD. Díky svému odolnému provedení v modré barvě vytváří elegantní a stylový doplněk pro každodenní používání. Disk má kompaktní rozměry, které umožní jednoduchý přenos. V balení se nachází dvojice USB kabelů s konektory USB-C na obou stranách a USB-C - USB-A, abyste mohli disk připojit k rozličným zařízením. Je vybaven intuitivním softwarem pro snadné nastavení hesla a aktualizací. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Přenosné SSD

Datový disk Samsung SSD T5 dosahuje vyšší rychlost přenosu, čímž dostává úroveň přenosu a externí ukládání dat na novou úroveň. Kompaktní design s odolným krytem spolu se zabezpečením prostřednictvím hesla tvoří ideální datové úložiště k přenášení s vysokou ochranou pro uložená data.

Vysoká přenosová rychlost

Díky paměti V-NAND od společnosti Samsung a konektoru USB 3.1 Gen nabízí disk Samsung SSD T5 rychlost přenosu až 540 Mb/s, což je více než 4x vyšší rychlost, než můžete najít u externích HDD. Výsledkem je rychlejší přenos a zálohování dat včetně videí ve vysoké 4K kvalitě.

Odolný design

Externí disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na první pohled svým skvěle zaobleným tělem, které padne krásně do dlaně. V modrém hliníkovém provedení s nízkou hmotností vytváří dokonale přesné úložiště. SSD disk se neskládá z žádných mechanických částí. Robustní kovový kryt chrání disk před pádem z 2 metrové výšky.

Ovládání a připojení

Samsung SSD T5 je vybaven intuitivním softwarem pro počítače a Mac zařízení, kterým jednoduše nastavíte heslo a nainstalujete nejnovější aktualizace firmwaru. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Díky konektivitě prostřednictvím USB Type-C můžete připojit SSD disk k téměř jakémukoli zařízení, PC, MAC nebo i ke smartphonu či tabletu. V balení se nacházejí 2 kabely s konektory USB Type-C oboustranně a USB Type-C - USB-A.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita 500 GB
 • Vyrovnávací paměť 512 MB
 • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 74 mm
Výška: 57,3 mm
Hmotnost: 51 g
Hloubka: 10,5 mm

Obsah balení

Obsah balení: usb kabel

Datové uložiště

? Kapacita: 500 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Vyrovnávací paměť: 512 MB
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: MU-PA500B/EU

Všechny parametry

Recenze Samsung SSD T5 500 GB

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 18.1.2021

Některé USB porty ho nemusí kvůli proudu utáhnout, disk se pak nedetekuje nebo samovolně odpojuje. Lze vyřešit zapojením do USB hubu s vlastním napájením. Standardně to však není potřeba, Samsung SSD Portable T5 funguje skvěle!

 • rychlý
 • malý
 • lehký
 • dva kabely v balení, USB-A + USB-C
 • Při větším zatížení se dost zahřívá, ale je to spíš vlastnost než zápor. Ruku si o něj nespálíte.

Nikolaj, 05.1.2021

Šifrovaný SSD disk, zabezpečení skvělé

 • SSD je zabezpečený šifrováním
 • o žádných záporech nevím

Příslušenství k Samsung SSD T5 500 GB