Samsung SSD T5 2 TB

Externí disk SSD Samsung T5 s kapacitou 2 TB přestavuje lehký, spolehlivý a rychlý disk nové generace. Jeho rychlost přenosu je až 540 MB/s, což je až 4x více než u HDD. Díky svému odolnému provedení v černé barvě vytváří elegantní a stylový doplněk pro každodenní používání. Disk má kompaktní rozměry, které umožní jednoduchý přenos. V balení se nachází dvojice USB kabelů s konektory USB-C na obou stranách a USB-C - USB-A, abyste mohli disk připojit k rozličným zařízením. Je vybaven intuitivním softwarem pro snadné nastavení hesla a aktualizací. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Přenosné SSD

Datový disk Samsung SSD T5 dosahuje vyšší rychlost přenosu, čímž dostává úroveň přenosu a externí ukládání dat na novou úroveň. Kompaktní design s odolným krytem spolu se zabezpečením prostřednictvím hesla tvoří ideální datové úložiště k přenášení s vysokou ochranou pro uložená data.

Vysoká přenosová rychlost

Díky paměti V-NAND od společnosti Samsung a konektoru USB 3.1 Gen nabízí disk Samsung SSD T5 rychlost přenosu až 540 Mb/s, což je více než 4x vyšší rychlost, než můžete najít u externích HDD. Výsledkem je rychlejší přenos a zálohování dat včetně videí ve vysoké 4K kvalitě.

Odolný design

Externí disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na první pohled svým skvěle zaobleným tělem, které padne krásně do dlaně. V černém hliníkovém provedení s nízkou hmotností vytváří dokonale přesné úložiště. SSD disk se neskládá z žádných mechanických částí. Robustní kovový kryt chrání disk před pádem z 2 metrové výšky.

Ovládání a připojení

Samsung SSD T5 je vybaven intuitivním softwarem pro počítače a Mac zařízení, kterým jednoduše nastavíte heslo a nainstalujete nejnovější aktualizace firmwaru. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Díky konektivitě prostřednictvím USB Type-C můžete připojit SSD disk k téměř jakémukoli zařízení, PC, MAC nebo i ke smartphonu či tabletu. V balení se nacházejí 2 kabely s konektory USB Type-C oboustranně a USB Type-C - USB-A.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 2000 GB
  • Vyrovnávací paměť 2000 MB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 74 mm
Výška: 57,3 mm
Hmotnost: 51 g
Hloubka: 10,5 mm

Obsah balení

Obsah balení: usb kabel

Datové uložiště

? Kapacita: 2000 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Vyrovnávací paměť: 2000 MB
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: MU-PA2T0B/EU

Všechny parametry

Recenze Samsung SSD T5 2 TB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung SSD T5 2 TB