Samsung SSD T5 1 TB


Kapacita: 1000 GB, Vyrovnávací paměť: 1000 MB, Velikost disku: 2.5 Palec,


Cena 2 999 Kč

29,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Externí disk SSD Samsung T5 s kapacitou 1 TB přestavuje lehký, spolehlivý a rychlý disk nové generace. Jeho rychlost přenosu je až 540 MB/s, což je až 4x více než u HDD. Díky svému odolnému provedení v černé barvě vytváří elegantní a stylový doplněk pro každodenní používání. Disk má kompaktní rozměry, které umožní jednoduchý přenos. V balení se nachází dvojice USB kabelů s konektory USB-C na obou stranách a USB-C - USB-A, abyste mohli disk připojit k rozličným zařízením. Je vybaven intuitivním softwarem pro snadné nastavení hesla a aktualizací.

Přenosné SSD

Datový disk Samsung SSD T5 dosahuje vyšší rychlost přenosu, čímž dostává úroveň přenosu a externí ukládání dat na novou úroveň. Kompaktní design s odolným krytem spolu se zabezpečením prostřednictvím hesla tvoří ideální datové úložiště k přenášení s vysokou ochranou pro uložená data.

Vysoká přenosová rychlost

Díky paměti V-NAND od společnosti Samsung a konektoru USB 3.1 Gen nabízí disk Samsung SSD T5 rychlost přenosu až 540 Mb/s, což je více než 4x vyšší rychlost, než můžete najít u externích HDD. Výsledkem je rychlejší přenos a zálohování dat včetně videí ve vysoké 4K kvalitě.

Odolný design

Externí disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na první pohled svým skvěle zaobleným tělem, které padne krásně do dlaně. V černém hliníkovém provedení s nízkou hmotností vytváří dokonale přesné úložiště. SSD disk se neskládá z žádných mechanických částí. Robustní kovový kryt chrání disk před pádem z 2 metrové výšky.

Ovládání a připojení

Samsung SSD T5 je vybaven intuitivním softwarem pro počítače a Mac zařízení, kterým jednoduše nastavíte heslo a nainstalujete nejnovější aktualizace firmwaru. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Díky konektivitě prostřednictvím USB Type-C můžete připojit SSD disk k téměř jakémukoli zařízení, PC, MAC nebo i ke smartphonu či tabletu. V balení se nacházejí 2 kabely s konektory USB Type-C oboustranně a USB Type-C - USB-A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 1000 GB
Vyrovnávací paměť 1000 MB
Velikost disku 2.5 Palec

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung SSD T5 1 TB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno