Samsung SSD T5 1TB červený

Externí disk Samsung SSD T5 s kapacitou 1 TB přestavuje lehký, spolehlivý a rychlý disk nové generace. Jeho rychlost přenosu dosahuje až 540 MB/s, což je až 4,9x více než HDD. Díky svému odolnému provedení v červené barvě představuje elegantní a stylový doplněk pro každodenní používání. Disk má kompaktní rozměry, které umožní jednoduchý přenos. V balení se nachází dvojice kabelů s konektory USB-C na USB-A a USB-C na USB-C. Pro snadné nastavení hesla a aktualizací je k dispozici intuitivní software. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 6 %

Popis produktu

Přenosné SSD

Externí datový disk Samsung SSD T5 přinese externí ukládání dat na novou úroveň díky vysoké rychlosti přenosu. Kompaktní design s odolným krytem spolu se zabezpečením prostřednictvím hesla tvoří ideální datové úložiště k přenášení s vysokou ochranou pro uložená data.

Vysoká přenosová rychlost

Díky paměti V-NAND od společnosti Samsung a konektoru USB 3.1 Gen nabízí disk Samsung SSD T5 rychlost přenosu až 540 Mb/s, což je více než 4x vyšší rychlost, než můžete najít u externích HDD. Výsledkem je rychlejší přenos a zálohování dat včetně videí ve vysoké 4K kvalitě.

Odolný design

Externí disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na první pohled svým skvěle zaobleným tělem, které padne krásně do dlaně. SSD disk se pyšní červenou barvou, hliníkovým provedením a nízkou hmotností, zároveň se neskládá z žádných mechanických částí. Robustní kovový kryt chrání disk před pádem až z 2metrové výšky.

Ovládání a připojení

Disk Samsung SSD T5 je vybaven intuitivním softwarem pro počítače a Mac zařízení, kterým jednoduše nastavíte heslo a nainstalujete nejnovější aktualizace firmwaru. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Díky konektivitě prostřednictvím USB Type-C můžete připojit SSD disk k téměř jakémukoli zařízení, k PC, MAC nebo i ke smartphonu či tabletu. V balení se nachází 2 kabely s konektory USB Type-C oboustranně a USB Type-C - USB-A.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 1000 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 74 mm
Výška: 10,4 mm
Hmotnosť: 51 g
Hloubka: 57,3 mm

Datové uložiště

? Kapacita: 1000 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: MU-PA1T0R/EU

Všechny parametry

Recenze Samsung SSD T5 1TB červený

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tereza, 08.10.2019

S diskem se dobře manipuluje, protože je malinký a lehký, přitom dobře zvládá přenos i velkých souborů.

  • Malý
  • Lehký
  • Pěkný
  • Rychlý

Příslušenství k Samsung SSD T5 1TB červený