Samsung The Freestyle


Wi-Fi: Ano, Počet HDMI portů: 1, Rozlišení: 1920x1080, Typ technologie: DLP, Kontrastní poměr: 300:1, Životnost lampy: 20000 hod.


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 249,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Přenosný Smart projektor Samsung The Freestyle se pyšní kompaktními rozměry, 180° úhlem projekce, 360° prostorovým zvukem, rozlišením Full HD a spoustou skvělých funkcí.

Revoluce v zábavě přichází

Nastavení projekce 180°

Nevybírejte si místo k sezení podle umístění The Freestyle - on se přizpůsobí vám! Díky 180° dynamickému úhlu projekce vám stačí pár kliknutí k tomu, abyste například přesunuli obraz ze stěny na strop.

Stvořen k přenášení

The Freestyle vás doprovodí na rodinnou sešlost, party s přáteli i dovolenou. Je lehký a byl cíleně navržen tak, aby se snadno přenášel. Užijte si ohromující úhlopříčku kdekoli a kdykoli.

Automaticky ladí obraz k dokonalosti

Zapomeňte na zdlouhavé ruční ostření a vyrovnávání tvaru obrazu. Díky funkci Auto Keystone umí The Freestyle sám vyrovnat obraz tak, aby byl pokaždé po zapnutí krásně obdélníkový. Navíc automaticky ostří, takže si všechny detaily vychutnáte bez námahy.

Pevné základy i na měkkém podkladu

Funkce Auto Leveling umí vyrovnat obraz i v případě, že The Freestyle není umístěn na rovném a pevném povrchu. Užijte si kvalitní projekci, i když The Freestyle položíte na nerovnou podlahu nebo měkkou postel.

Až 100" úhlopříčka

Promítněte si kompaktní 30" obraz, nebo si s The Freestyle vytvoříte soukromé kino se 100" (cca 2,5metrovou) úhlopříčkou. Záleží jen na vašich preferencích a na prostoru kolem vás.

Nepotřebuje dokonale bílou stěnu

The Freestyle umí chytře kalibrovat projekci na základě konkrétní barvy stěny. I když tedy není dokonale bílá jako ideální projekční plátno, budete si moci vychutnat živé, realistické barvy.

Kvalitní zvuk ve všech směrech

360° 5W reproduktor vtáhne do děje celé okolí - a to doslova. Je totiž všesměrový, takže si kvalitní audio užijete, ať už bude The Freestyle umístěn kdekoli.

Špičkový obraz s nádhernými barvami

Rozlišení Full HD, funkce PurColor a kompatibilita s HDR zaručí, že si vychutnáte každou scénu, ať už se bude odehrávat v barevných tropech, nebo půjde o tmavý horor.

S funkcemi Smart TV

I na The Freestyle můžete používat dobře známé aplikace z chytrých televizorů. Přes Smart TV můžete například streamovat obsah z internetu.

Zrcadlení z chytrého telefonu pouhým přiložením

Přeneste na obří úhlopříčku obsah ze svého mobilu. The Freestyle podporuje zrcadlení přes aplikaci SmartThings, případně přes AirPlay 2 ze zařízení od Applu. Díky podpoře NFC navíc můžete zahájit zrcadlení pouhým přiložením chytrého telefonu k tělu The Freestyle.

Komunikuje s vaším televizorem

Propojte The Freestyle se svým televizorem Samsung TV a užijte si televizní obsah (včetně zrcadlení), ať už je obrazovka televizoru zapnutá nebo vypnutá.

Ozdoba vaší domácnosti

The Freestyle může doplňovat okolní prostor, i když právě nesledujete žádný film. Využijte režim Ambient a vybírejte z různých světelných efektů a vzorů, nebo například promítejte své vlastní fotografie. Prázdná zeď je minulostí.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Počet HDMI portů 1
Rozlišení 1920x1080
Typ technologie DLP
Kontrastní poměr 300:1
Životnost lampy 20000 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung The Freestyle

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno