Samsung Smart View Wallet Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 fialové


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S23, Pro úhlopříčku: 6,1", Materiál: Polyuretán. Více info

Barva


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Flipové pouzdro Samsung Smart View Wallet Case ve fialovém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S23 a poskytuje spolehlivou ochranu telefonu před pádem nebo poškozením. Zároveň umožňuje pohodlné používání bez omezení. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, polyuretanu. Originální příslušenství.

Pouzdro, se kterým neztratíte přehled

Vybavte svůj telefon elegantním krytem, který jej chrání doslova ze všech stran. Flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S23 je navíc vybaveno praktickým okénkem pro kontrolu displeje, díky němuž si snadno prohlédnete všechny důležité notifikace. Jeho jedinečný design vám tak umožní zůstat v obraze v každé situaci, a to bez nutnosti pouzdro otevřít.

Přístupný i bez otevření

Přijímání hovorů, přepnutí skladby nebo například úplné pozastavení přehrávané hudby. I když je pouzdro uzavřeno, s pomocí inovativního okénka pro náhled displeje můžete na svém zařízení jednoduše ovládat všechny základní funkce.

Vše na jednom místě

Z klasického tria „klíče, mobil, peněženka“ zbylo s praktickým krytem už jen duo „klíče a mobil“. Flipové pouzdro Smart View je totiž vybaveno přihrádkou na karty, čímž vám značně ušetří místo v kapse či kabelce. Nač nosit celou peněženku, když si můžete dát všechny důležité průkazky a platební karty k telefonu?

Společně vstříc zelenějším zítřkům

Zakoupením originálního příslušenství od společnosti Samsung, určeného pro telefony řady Galaxy S23 ochráníte jak svůj telefon, tak i naši planetu. Při jeho výrobě totiž bylo v maximální možné míře užito recyklovaných materiálů, což jim vysloužilo mezinárodní certifikaci UL, označující produkty s nízkou zátěží na životní prostředí a přírodní ekosystém.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S23

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Smart View Wallet Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 fialové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi