Samsung Smart LED View Cover pro Samsung Galaxy S22 černé


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S22, Pro úhlopříčku: 6,1", Materiál: Polyurethane. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Originální pouzdro Samsung Smart LED View Cover v černém provedení je kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S22. Poskytuje každodenní ochranu proti poškrábání, nárazům a dalšímu opotřebení. Pouzdro disponuje funkcemi, jako je zobrazování základních notifikací, příchozích hovorů a času. K dispozici je také praktická kapsa pro kreditní kartu.

Šetří váš telefon i přírodu

Pořiďte si inovativního ochránce vašeho telefonu, který zároveň myslí i na zachování udržitelného ekosystému naší planety. Využijte služeb pouzdra Smart LED View Cover pro chytrý telefon Galaxy S22 a dokažte, že je možné naši planetu chránit ve velkém stylu společnost Samsung jej totiž vyrobila s použitím recyklovaných spotřebitelských materiálů, včetně odpadního plastu. Celý proces výroby je tak maximálně ekologický a vy navíc kromě pouzdra samotného získáte i dobrý pocit, že jste udělali něco pro budoucí generace.

Pouzdro, které vás nic zmeškat nenechá

Zůstaňte neustále ve středu dění s pouzdrem, které vám všechna upozornění na přijaté textové zprávy, příchozí hovory či stav baterie zobrazí pomocí jednoduchých světelných ikon, jejž se objeví na displeji krytu LED Cover bez nutnosti otevírat váš mobilní telefon. Použít lze jak přednastavené ikony, nebo můžete zapojit představivost a změnit si je přesně podle svých představ.

Mějte telefon a doklady neustále při sobě

Už se vám nestane, že byste si vzali telefon, ale nechali si doklady nebo platební karty doma na stole nebo v jiné tašce. Smart LED View Cover totiž ve svém těle ukrývá praktickou vnitřní kapsičku, do které všechny drobnosti hravě uschováte a v případě potřeby – například v průběhu placení za výborný polední oběd nebo nákup k nim budete mít rychlý přístup.

Neúnavný bojovník proti mikrobům

Získejte pro svůj telefon účinnou ochranu proti růstu nežádoucích mikrobů a jiných mikroorganismů díky vnější straně, potažené speciálním antimikrobiálním povrchem. Vy tak budete moci používat svůj chytrý telefon v mnohem lepších hygienických podmínkách, což je vzhledem k tomu, že se běžně jedná o jedno z nejvíce bakteriemi zasažených míst, velice vítaná změna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Smart LED View Cover pro Samsung Galaxy S22 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi