Samsung Smart Clear View Cover pro Samsung Galaxy S22+ černé

  • Výprodej

Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S22+, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: Polyuretán. Více info


Cena 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Knížkové pouzdro Samsung Smart Clear View Cover v černém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S22+. Poskytuje spolehlivou ochranu telefonu před pádem nebo poškozením. Zároveň umožňuje komfortní používání telefonu bez omezení. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního materiálu a polyuretanu. Originální příslušenství.

Pouzdro, které myslí na životní prostředí

Společnost Samsung usiluje o dlouhodobé a udržitelné snižování celosvětového odpadu. Pouzdro Smart Clear View Cover proto obsahuje recyklované materiály (včetně recyklovaného plastu po spotřebiteli) a podílí se na ochraně životního prostředí, aniž by obětovalo cokoli ze svého stylového designu. Dopřejte svému Galaxy S22+ vkusný kryt, jenž je zároveň ekologický.

Intuitivní okénko pro snadný přístup

Elegantní dizajn flipového pouzdra je obohacen o praktické okénko na přední straně, které vám zároveň poskytne okamžitý přístup k jednoduchému ovládání vašeho telefonu. Můžete díky němu přijímat hovory, mít přehled o nových upozorněních a ovládat hudbu přímo z krytu.

Šikovné přijímání hovorů

Zapomeňte na neustálé otevírání pouzdra vždy, když chcete jen přepnout hudbu nebo přijmout příchozí hovor. Kryt Smart Clear View Cover vám umožní intuitivně ovládat váš chytrý telefon i ve chvíli, kdy máte plné ruce a nemůžete jej zrovna otevřít.

Hygienicky čistý povrch bez mikrobů

Povrch pouzdra Smart Clear View Cover je ošetřen speciálně vyvinutým antimikrobiálním povlakem společnosti Samsung, který jej pomáhá udržovat čistý. Nemusíte se tak obávat mikrobů, choroboplodných zárodků ani podobných nečistot.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S22+

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung Smart Clear View Cover pro Samsung Galaxy S22+ černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

30. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno