Samsung silikonové pouzdro s poutkem pro Samsung Galaxy A53 5G modré


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A53 5G, Pro úhlopříčku: 6,5", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné silikonové pouzdro Samsung s poutkem chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A53 5G před nárazy a škrábanci. Je vyrobeno z měkkého silikonového materiálu, který je příjemný na dotek. Disponuje praktickým poutkem, které vám zaručí bezpečné držení v ruce. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále používání telefonu bez omezení.

Udělejte něco pro životní prostředí

I pouzdro pro váš Samsung Galaxy A53 5G může být ekologické. Měkký silikonový kryt s poutkem totiž nechrání jen vaše zařízení, ale zároveň šetří i naši planetu, protože je částečně vyrobený z recyklovaného materiálu. Dokonce ani jeho papírové balení neobsahuje žádné škodlivé plasty. Toto pouzdro je jednoduše ta správná volba nejen pro váš telefon, ale i pro blaho naší Země.

Ještě stabilnější úchop

Nenechte nic náhodě a zajistěte bezpečnost svého chytrého telefonu prostřednictvím praktického silikonového krytu s poutkem, do kterého jen vsunete prsty a okamžitě můžete ve stabilní pozici telefonovat, prohlížet si multimediální obsah či psát zprávy. Už se tak nestane, že by vám zařízení jen tak vyklouzlo z dlaně a poškodilo se.

Příjemný a měkký na dotek

Jemný a matný povrch silikonového krytu pro vás bude při každém doteku příjemný a přirozený. Chytrý telefon samovolně neklouže z ruky a kryt s bezpečnostním poutkem vám poskytuje solidní a spolehlivý úchop. Navíc už na první pohled vypadá opravdu stylově a cool.

Design určený vaším stylem

Prezentujte svůj jedinečný vkus prostřednictvím pestrých designů poutek, která podtrhnou vaši osobní image. Společnost Samsung při jejich tvorbě spolupracovala s různými značkami a výsledkem je široká nabídka rozmanitých stylů, grafiky či barevných provedení. Vyberte si poutko, které skutečně vyjadřuje vaši jedinečnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A53 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung silikonové pouzdro s poutkem pro Samsung Galaxy A53 5G modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi