Samsung silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G oranžové


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A53 5G, Pro úhlopříčku: 6,5", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 7 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální pouzdro Samsung v oranžové barvě je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy A53 5G. Díky odolnému materiálu a vyvýšeným okrajům poskytuje spolehlivou ochranu zadní a boční strany telefonu před pádem a poškozením. Tenký design zároveň nepřidává telefonu zbytečně na jeho objemu. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního silikonu, který je ohebný a disponuje skvělou životností. Přístup ke všem ovládacím prvkům a portům je zachován, takže nijak neomezuje pohodlné používání zařízení.

Krytem k zelenějším zítřkům

Silikonový a částečně vyrobený z recyklovaného materiálu. Takový je zadní kryt pro Samsung Galaxy A53 5G. Firma při výrobě myslela i na ekologičtější balení a zbytečný plast nahradila papírem. Kryt tak nejen chrání váš telefon, ale přispívá také k udržitelnosti planety a zelenějším zítřkům.

Štíhlý, ale odolný

Zamezí škodám při otřesech či nárazech. Silikonový kryt zajistí spolehlivou ochranu pro váš telefon, ať už jsou podmínky jakkoliv nepříznivé. A co víc, díky štíhlému designu se vám váš Galaxy A53 5G snadno vejde do kapsy.

Elegance v matu

Měkký silikon a matná barva – to jsou trendy, které dodávají krytu pro Samsung Galaxy A53 5G hedvábný vzhled a eleganci. Štíhlý tvar a hladký povrch zaručí vaší dlani pohodlí, kterému se jen těžko odolává.

Pohodlí to na pohled

Uživatelsky přívětivý, do dlaně krásně padnoucí. Silikonový kryt je již od pohledu jednoduchý, jemný a elegantní. Vzhledem slibuje pohodlí, které pocítíte hned při prvním dotyku. A aby se zabránilo zbytečným pádům, je k němu k dispozici také řemínek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A53 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G oranžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi