Samsung Silicone Cover pouzdro pro Samsung Galaxy S22 žluté

Popis produktu

Originální pouzdro Samsung Silicone Cover v žlutém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S22. Díky odolnému materiálu a vyvýšeným okrajům poskytuje spolehlivou ochranu zadní a boční strany telefonu před pádem a poškozením. Tenký design nepřidává telefonu zbytečně na jeho objemu. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního silikonu. Přístup ke všem ovládacím prvkům a portům je zachován, takže nijak neomezuje pohodlné používání telefonu.

Silikonový kryt, který šetří přírodu

Společnost Samsung usiluje o dlouhodobé a udržitelné snižování celosvětového odpadu. Silicone Cover proto obsahuje recyklované materiály (včetně recyklovaného plastu po spotřebiteli) a podílí se na ochraně životního prostředí, aniž by obětoval cokoli ze svého stylového designu. Dopřejte svému Galaxy S22 odolný kryt, jenž je zároveň ekologický. 

Široký výběr barev

Silikonový zadní kryt přichází v celé škále výrazných barevných tónů, z nichž si můžete vytvořit symfonii barev nebo naopak zajímavý kontrast k vašemu šatníku. Oživte svůj outfit hravými odstíny a vyberte si přesně takový, který podtrhne váš styl.

Sametově hebký povrch měkkého silikonu

Připravte se na celé hodiny mobilní zábavy, při nichž se budete moci plně soustředit jen na sledovaný obsah. Silikon, z něhož je zadní kryt vyroben, je měkký a hedvábně jemný na dotek. Poskytuje tak vašim rukám maximální komfort při držení vašeho Galaxy S22 – a navíc nabízí skutečně bezpečný úchop, takže se nemusíte obávat nechtěného vyklouznutí.

Zmírňuje otřesy, chrání před poškrábáním

Kryt nemusí být nutně neforemný a objemný, aby poskytoval telefonu bezpečí. Silikonový zadní kryt Samsung perfektně přilne k vašemu Galaxy S22 a zachová jeho štíhlý a aerodynamický profil. I přes jeho malé rozměry ovšem pomáhá chránit boky a záda smartphonu před nárazy, otřesy či škrábanci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Silicone Cover pouzdro pro Samsung Galaxy S22 žluté

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi