Samsung Silicone Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 modré

  • Výprodej

Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S23, Pro úhlopříčku: 6,1", Materiál: silikon. Více info

Barva


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pouzdro Samsung Silicone Case v modrém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S23 a poskytuje spolehlivou ochranu před pádem nebo poškozením. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje další používání telefonu bez omezení. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního silikonu. Originální příslušenství.

Více ochrany ve velkém stylu

Dodejte svému telefonu Samsung Galaxy S23 další vrstvu ochrany a rozjasněte jej záplavou úchvatných barevných odstínů se silikonovým zadním krytem, který jej ochrání před náhodným poškozením a navíc se dokonale sladí s vaším právě vybraným outfitem. A protože byl vyroben telefonu přímo na míru, nemusíte se bát, že by jakýmkoliv způsobem blokoval přístup k jednotlivým ovládacím prvkům či výhled čočkám fotoaparátu.

Jemný na dotek, nádherný na pohled

Zadní kryt, díky použití kvalitního a jemného silikonu, přinese na dotek jemný povrch, a zároveň podstatným způsobem vyšperkuje již z výroby prémiový design vašeho telefonu. Každodenní práce s ním tak bude nikdy nekončící radost.

Dokonale harmonické spojení

Vzít si telefon i do náročnějšího prostředí nebylo nikdy jednodušší. Jelikož s nasazeným krytem, který se pevně obepne kolem těla, bude plně chráněn proti nevzhledným škrábancům, náhodným pádům či oděrkám, budete jej moci používat s větším elánem a menšími starostmi o to, co kdyby.

Recyklací za budoucnost našeho světa

Stejně důležité, jako ochrana vašeho telefonu, jsou i péče a starost o naši planetu. Za tímto účelem společnost Samsung při výrobě originálního příslušenství pro telefony řady Galaxy S23 použila recyklované plasty a další materiály, včetně těch vylovených z oceánů. Výsledkem je mnohem nižší zátěž na životní prostředí, což potvrzuje i obdržená mezinárodní certifikace od společnosti UL.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S23

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Samsung Silicone Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 modré

80% Kvalita
Výborná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

29. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Průměrná


  • cena, viditelné otisky prstů na krytu