Popis produktu

Skvělý společník

Prostřednictvím tohoto užitečného zařízení, Samsung S8 DeX Station, budete moci svůj mobilní telefon Samsung Galaxy S8/S8+ nebo Note8 používat jako stolní počítač. Ptáte se jak? Díky mnohým konektorům, kterými disponuje víte nabíjecí stanici připojit k monitorům, přičemž spolu s klávesnicí a myší získáte okamžitý přístup ke všem vašim datům. Jde o opravdu pokročilý a inovativní systém, který vás okouzlí již na první pohled.

Bezproblémový provoz 

S procesorem 10nm AP můžete očekávat opravdu plynulý chod a bezproblémový provoz po celou dobu používání. Ihned po připojení se všechny Vaše soubory - ať už fotografie, videa nebo hudba, zobrazí na vaší obrazovce. Pohodlně tak víte mezi nimi procházet a listovat v nich. Představuje zároveň spolehlivou alternativu počítače

Design

Svým elegantním černým provedením osloví mnohé z Vás, stejně dámy i pány. Působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Díky kompaktním rozměrům (105,2 x 105,2 x 47,5 mm) bude na pracovním stole zabírat skutečně jen minimum místa, čímž vás nebude nijak omezovat ani při jiných činnostech. Disponuje jedním HDMI konektorem, LAN portem, USB C a dvěma USB 2.0.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 420 g

Obsah balení

Obsah balení: stanice,nabíječka,kabel,návod

Ostatní

Kód produktu: EE-MG950TBEGWW

Recenze Samsung DeX Station černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung DeX Station černá