Samsung S24E650XW černý

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 588,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

24-palcový monitor Samsung S24E650XW Vás ohromí svou kvalitou obrazu a úsporou energie i zraku. PLS panel nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1200 a jas 250cd / m². Doba odezvy monitoru činí 4 ms. Monitor podporuje 16,7 milionu barev. Díky širokému pozorovacímu úhlu 178°, obraz monitoru bude nádherný z každé strany. Monitor podporuje technologie MagicBright, MagicUpscale, Flicker Free, režim šetření zraku a Smart Eco Saving. Disponuje HDMI rozhraním, DisplayPortem, audio vstupem, vstupem pro sluchátka a 2x USB rozbočovačem. USB SoundBar se postará o skvělý zvuk z monitoru. Monitor v černé barvě skvěle doplní Váš pracovní stůl. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Samsung LC27FG73FQU

Samsung LC27FG73FQU

27-palcový monitor Samsung LC27FG73FQU vás ohromí svým obrazem i designem. V černé barvě skvěle vynikne na vašem pracovním stole. Otočný stojan umožňuje rotaci, naklonění i nastavení výšky monitoru.…

 • Úhlopříčka: 27 "
 • Počet HDMI portů: 2
 • Rozlišení displeje (px): 1920x1080

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kvalita obrazu

Díky širokému zornému úhlu 178° vodorovně i svisle si užijete spoustu zábavy a zároveň pohodlí. Optimální a pohodlný zážitek ze sledování z libovolného úhlu zajistí i rozlišení Full HD. Čistý a ostrý obraz v rozlišení 1920 x 1200 věrně zobrazuje veškerý svůj obsah. S krátkým časem odezvy, který činí 4 ms, můžete sledovat rychlou akci na obrazovce zřetelně a plynule s menším pohybovým rozostřením.

 

Pohodlné sledování

Monitor Samsung S24E650XW Vám k dispozici nabízí režim snížení únavy očí. Vlnové délky modrého světla mají účinek na sítnici, který způsobuje únavu. Režim pro snížení únavy očí optimalizuje pohodlí sledování inteligentním snižováním vyzařování modrého světla. Technologie Filicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování.

Ekologický provoz

S ekologickou úsporou SMART snižuje monitor Samsung S24E650XW spotřebu energie o 10% bez znatelné snížení kvality obrazu. Ekologické vypnutí napájení nespotřebuje v režimu vypnutí žádnou energii. Díky časovači vypnutí Plus můžete jednoduše nastavit automatické vypnutí monitoru po uplynutí času nebo po určité době nečinnosti, čímž také snížíte spotřebu energie.

Design monitoru

Celé tělo monitoru Samsung S24E650XW je vyrobeno z 30% recyklovaného plastu. Mechanismy a obvody monitoru jsou vyrobeny bez obsahu PVC (kromě některých kabelů), díky čemuž je toto zařízení ohleduplnější vůči životnímu prostředí. Výškově nastavitelný stojan je ergonomicky navržen, abyste mohli flexibilně nastavit výšku do 130 mm. Jednoduché a plynulé naklonění a otočení obrazovky Vám umožní pohodlné sledování i při práci ve skupinách. S podporou standardu VESA 100 x 100 lze monitor upevnit na každou stěnu.

Zvuk a připojení

USB soundbarem bude zvuk zajištěn pomocí kvalitních reproduktorů v zadní části monitoru Samsung S24E650XW. Soundbar se nenachází v balení. Monitor poskytuje bezproblémové připojení k počítači, notebooku, herní konzoli a k jiným externím zařízením. Je vybaven několika porty, abyste mohli pracovat na více úkolech najednou. Disponuje portem DVI, DisplayPortem, vstupem pro sluchátka a Audio vstupem. USB zařízení připojíte pomocí USB rozbočovače.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 24 "
 • Rozlišení displeje (px) 1920x1200
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
 • Počet DVI 1
 • Integrovaný TV tuner Ne
 • Zobrazovací technologie PLS

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 24 "
? Rozlišení displeje (px): 1920x1200
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:10

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 554,8 mm
Výška: 517,3 mm
Délka: 224 mm
Hmotnost: 5,8 Kg

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Projektor

Počet barev: 16700000

Konektivita

? Počet DVI: 1
? Počet VGA portů: 1

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 30 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: PLS
Technologie bez blikání: Ano
Filtr modrýho světla: Ano
Natáčení: Ano
Nastavení sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatní

Kód produktu: LS24E65UXWG/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung S24E650XW černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung S24E650XW černý