Samsung S View flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G černé


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A53 5G, Pro úhlopříčku: 6,5", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Knížkové pouzdro Samsung S View v černé barvě je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy A53 5G. Díky odolnému materiálu poskytuje spolehlivou ochranu telefonu před pádem a poškozením. Je vyroben z kvalitního polyuretanu. Disponuje oknem, ve kterém můžete sledovat upozornění a oznámení bez nutnosti otevírání pouzdra. Ve vnitřní strany je prostor pro uložení kreditní karty. Přístup ke všem ovládacím prvkům a portům je zachován, takže nijak neomezuje pohodlné používání zařízení.

Šetří životní prostředí

Odolné, ale také ekologické – takové je flipové pouzdro S View pro váš Galaxy A53 5G. K jeho výrobě byl částečně použitý recyklovaný materiál, a dokonce je kryt dodávaný v ekologickém balení, které je vyrobeno z papíru.

Antimikrobiální povrch

Při výrobě krytu byla jednou z našich priorit také jeho odolnost vůči bakteriím. Proto je pouzdro z vnější strany pokryto speciální antimikrobiální vrstvou. Před degradací jej chrání i přísada na bázi zinku, zabraňující mikrobiálnímu růstu.

Schová i karty

Mějte své důležité karty či doklady okamžitě po ruce. Flipové pouzdro se může pochlubit také speciální kapsou, kam můžete pohodlně umístit své nejčastěji používané karty.

Chytrý telefon v dobrých rukách

Design flipového pouzdra S View je sice kompaktní a tenký, ale zároveň robustní. Zajišťuje tak spolehlivou ochranu jak přední, tak zadní části vašeho chytrého telefonu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy A53 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung S View flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi