Samsung S-View flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G černé


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A33 5G, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální flipové pouzdro Samsung S-View Case v černém provedení je kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy A33 5G. Díky odolnému materiálu poskytuje spolehlivou ochranu telefonu před pádem a poškozením. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek. Disponuje oknem, ve kterém můžete sledovat upozornění a oznámení bez nutnosti otevírání pouzdra. K dispozici je také složka pro uložení kreditní karty. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále používání telefonu bez omezení.

Šetří životní prostředí

Odolné, ale také ekologické – takové je flipové pouzdro S View pro váš Galaxy A33 5G. K jeho výrobě byl částečně použitý recyklovaný materiál, a dokonce je kryt dodávaný v ekologickém balení, které je vyrobené z papíru.

Antimikrobiální povrch

Při výrobě krytu byla jednou priorit také jeho odolnost vůči bakteriím. Proto je pouzdro z vnější strany pokryté speciální antimikrobiální vrstvou. Před degradací jej chrání i přísada na bázi zinku, která zabraňuje mikrobiálnímu růstu.

Schová i karty

Mějte své důležité karty či doklady okamžitě po ruce. Flipové pouzdro se může pochlubit také speciální kapsou, kam můžete pohodlně umístit své nejčastěji používané karty.

Chytrý telefon v dobrých rukou

Design flipového pouzdra S View je sice kompaktní a tenký, ale zároveň robustní. Zajišťuje tak spolehlivou ochranu jak přední, tak zadní části vašeho telefonu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy A33 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung S-View flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi