Samsung S Pen pro tablet Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra černý


Dotykové pero, Šířka: 175 mm, Hloubka: 46 mm, Výška: 12,5 mm, Hmotnost: 30 g. Více info


Cena 1 498 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Dotykové pero Samsung S Pen v černém provedení vám umožní kreslit, malovat a psát poznámky na tabletu Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra se stejnou přesností jako na papíře. Díky kompaktnímu provedení lehce magneticky přilne k zadní části tabletu a okamžitě se začne nabíjet. Kromě psaní a kreslení vám prostřednictvím technologie Bluetooth umožní ovládat zařízení na dálku, zatímco funkce Air vám poskytne ještě větší kontrolu pomocí gest rukou.

Největší skok v evoluci S Pen

Přivítejte další stupeň vývoje ve světě dotykových per. Nový S Pen byl přepracován pro co nejjistější, komfortní úchop, ultra rychlou odezvu a dokonale přesné ovládání s využitím 4 096 úrovní tlaku. Výsledkem je možnost maximálně komfortního psaní s pocitem, který se může směle rovnat klasickému papíru. A když budete s prací hotovi, jednoduše jej magneticky připevněte k zádům vašeho tabletu ze série Galaxy Tab S8 a přeneste jej kamkoliv s sebou.

Ovládání zvládnete i na dálku 

Důmyslný stylus S Pen přináší rozmanité a zcela unikátní možnosti ovládání. S jeho pomocí můžete snadno upravit hlasitost, přeskočit na další stránku prezentace, nebo třeba pořizovat fotografie – to vše bez nutnosti držet tablet přímo v ruce. Rovněž se může pochlubit i podporou funkce gest či snadným mačkáním tlačítek, takže jej už nikdy nebudete muset dát z ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Šířka 175 mm
Výška 12.5 mm
Hmotnost 30 g
Hloubka 46 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung S Pen pro tablet Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi