Samsung S Pen pro Samsung Galaxy S22 Ultra černé

Popis produktu

Originální dotykové pero Samsung S Pen pro Samsung Galaxy S22 Ultra disponuje 0,7mm špičkou. Kulaté pero se vyznačuje kompaktní velikostí, díky čemuž vám umožňuje práci s přesností.

Vaše oblíbené psací pero v digitální podobě

Užijte si rozsáhlý displej vašeho Galaxy S22 Ultra na zcela nové úrovni s inteligentním perem S Pen. Stylus s úzkým 0,7mm hrotem a 4 096 úrovněmi přítlaku nabízí takřka chirurgickou přesnost a dokonale reaguje na každý váš pohyb pro snadné a rychlé psaní poznámek nebo načrtnutí nápadu. Pokročilé funkce jako dálkové ovládání či precizní výběr textu vám pak rozšíří obzory o další možnosti zábavy.

Rychlé ovládání telefonu přes Bluetooth

Díky funkci Bluetooth se stylus S Pen stane perfektním dálkovým ovladačem vašeho smartphonu. Jednoduchým kliknutím na zabudované tlačítko či rychlým gestem můžete na dálku pořídit fotografii s přáteli a přepínat mezi fotoaparáty, zastavit hudbu či zvýšit hlasitost přehrávání, ovládat prezentaci... Objevte všechny možnosti a usnadněte si používání vašeho Galaxy S22 Ultra.

Intuitivní rozhraní na dosah ruky

Využijte praktické menu Air Command pro rychlý přístup k nejoblíbenějším funkcím pera S Pen. K jeho otevření vám stačí jen přidržet stylus nad displejem a stisknout zabudované boční tlačítko. Okamžitě se vám zobrazí nabídka užitečných aplikací jako Chytrý výběr, Poznámky, rychlé přeložení textu v cizím jazyce a mnoho dalšího.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Šířka 5.8 mm
Výška 105.1 mm
Hmotnost 3 g
Hloubka 4.4 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung S Pen pro Samsung Galaxy S22 Ultra černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi