Samsung RS6HA8891SL/EF Family Hub


Šírka: 91.2 cm, Výška: 178 cm, Maximální hlučnost: 36 db, Celkový čistý objem: 614 L, Čistá kapacita chladničky: 389 L, Čistá kapacita mrazničky: 225 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 79 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 799,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Americká lednice Samsung RS6HA8891SL/EF ve stříbrné barvě s čistým objemem chladničky 389 litrů a mrazničky 225 litrů. Chladicí systém Twin Cooling Plus pro optimální teplotu a True No Frost technologie. Oceníte přehledný a velký LED displej a kameru uvnitř ledničky. Má i zásobník ledu přímo ve dveřích. Chladicí část je vybavena 4 policemi z tvrzeného skla, držákem na láhve, 2 zásuvkami určenými na ovoce a zeleninu a 5 dveřními policemi. Mrazák se dvěma zásuvkami má mrazicí výkon 12 kg potravin za 24 hodin. Při mražení využívá funkci Rychlé zmrazení. Hlučnost digitálního invertorového kompresoru jen 36 dB. Úsporné LED osvětlení.

Chladnička budoucnosti pro celou rodinu

Family Hub od společnosti Samsung je důkazem, že chladnička nemusí být jen jednoúčelová „skříň k uchovávání potravin“. Samozřejmě se o vaše jídlo postará, a to obzvlášť chytře, důsledně a efektivně. Zároveň je ale Family Hub zábavním a komunikačním centrem vaší domácnosti. Poslouchejte hudbu, zrcadlete televizor či smartphone a ovládejte chytrá zařízení ve své domácnosti. Posílejte svým nejbližším vzkazy, fotografie či videa nebo s nimi snadno a přehledně vytvářejte plány. Zapomeňte na nalepovací papírky či magnetické tabulky, nevytahujte z kapsy smartphone… Jednoduše použijte chladničku budoucnosti.

Jídlo vždy pod kontrolou

Podívejte se do chladničky, aniž byste otevírali dvířka. Díky vnitřním kamerám View Inside do ní můžete nahlédnout přes vnější displej, ale také například přes telefon během nákupu. Kamery navíc rozpoznají datum trvanlivosti, takže vám pomůžou ohlídat životnost potravin, abyste zbytečně neplýtvali jídlem ani penězi. Můžete si také snadno a pohodlně vytvářet vlastní poznámky a připomínky, např. abyste si nemuseli pamatovat, kdy jste do chladničky uložili připravené jídlo.

Chladnička, která pro vás vybere recepty

Užívejte si své oblíbené recepty nebo vyhledávejte nové, a to klidně i s pomocí hlasové asistentky Bixby. Aplikace Recepty vám vždy poradí, co uvařit, a zároveň samozřejmě nabídne kompletní, jednoduchý postup vaření. Dokonce umí poslat kompatibilní chytré troubě správné nastavení, abyste měli o další starost méně.

Pomáhá i se samotným vařením

Family Hub vám pomůže i s vařením. Pomocí praktické funkce Recept na pečení umí doporučit vhodný recept pro vaši kompatibilní chytrou troubu. Do trouby můžete snadno poslat ideální nastavení a následně přes chladničku celý proces vaření monitorovat, což vám ušetří práci a zajistí dokonale chutný výsledek.

Vařte za zvuku oblíbených melodií

Nechte chladničku, aby vám zpestřila přípravu i konzumaci lahodných jídel hudbou. Díky podpoře Spotify můžete poslouchat své oblíbené playlisty, interprety i skladby. Služba TuneIn vám zase zpřístupní online rádiové stanice, podcasty a další pořady, takže máte jistotu, že zdroj hudební i nehudební inspirace nikdy nevyschne.

Zrcadlete obsah z TV nebo smartphonu

Sledujte své oblíbené televizní programy, webový obsah nebo používejte mobilní aplikace. Family Hub umí zrcadlit obraz z chytrých televizorů Samsung Smart TV i ze smartphonů. Při vaření i jiných činnostech v blízkosti chladničky, např. při úklidu, tak máte vždy o zábavu postaráno.

Dokonale vymyšlená komunikace s rodinou

U chladničky se pravidelně zastaví každý člen rodiny. Pište si vlastnoruční vzkazy, kreslete obrázky, sdílejte odkazy, poznámky, fotky, a dokonce i videa přes praktickou rodinnou plochu Family Board. Přes chladničku také můžete efektivně a jednoduše plánovat sdílené rodinné události.

Centrum vaší chytré domácnosti

Family Hub se stane interaktivním centrem vaší chytré domácnosti. Díky řešení Samsung SmartThings můžete přes chladničku zapínat a vypínat, ovládat i monitorovat kompatibilní přístroje, od chytrých spotřebičů po bezpečnostní kamery. Navíc můžete kromě dotykové obrazovky na chladničce využít také hlasové ovládání.

Kdykoli sledujte, co vidí domácí kamera

Propojte chladničku s kompatibilními domácími Wi-Fi videokamerami. Přes aplikaci Kamera SmartThings budete moci kdykoli sledovat přenos ze svých bezpečnostních kamer, takže vám nic neunikne. Vybrané modely kamer, které podporují nastavení úhlu záběru či otáčení, dokonce můžete přes chladničku na dálku ovládat.

Komfortně vyřizujte hovory i při vaření

Někdo důležitý volá a vy zrovna vaříte? To znamená rychle vydrhnout ruce od těsta, ještě mokrou rukou chytnout telefon, vypnout varnou desku, po hovoru si zase umývat ruce od telefonu… S Family Hub jsou podobné situace minulostí. Chladnička se přes Bluetooth propojí s vaším telefonem a umožní vám pouze pomocí hlasu vytáčet i přijímat hovory. Telefon může zůstat třeba v kapse nebo odložený opodál.

Propojení s chytrým zvonkem

Family Hub zvyšuje nejen váš komfort, ale také vaše bezpečí. Propojte chladničku s kompatibilním bezdrátovým zvonkem a podívejte se přímo na jejím displeji na video ze zvonku. S návštěvníkem také můžete na dálku komunikovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 614 L
Čistá kapacita chladničky 389 L
Čistá kapacita mrazničky 225 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RS6HA8891SL/EF Family Hub

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno