Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Smart chladnička Family Hub

Chytrá americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub má povrch vyrobený z kvalitního a odolného nerezového materiálu v barvě Ez Clean Steel, jehož předností je také minimální údržba. Kombinace rovných dveří s jisticí rukojetí dodají domácnosti elegantní vzhled s prvky současných trendů. Ploché dveře nevyčnívají a dokonale splynou s okolním interiérem. Tyto neobyčejné dveře nabídnou vaší rodině mnoho smart možností. Dotyková obrazovka umožňuje zobrazovat fotky, přidávat nálepky, kreslit obrázky, psát rukou, sledovat mobilní obsah nebo televizi přímo v pohodlí kuchyně. Aplikace SmartView umožní zobrazit obrazovku vašeho smartphonu nebo jakékoliv Samsung Smart TV bez nutnosti instalace dalšího softwaru. Navíc si při vaření můžete pustit hudbu a poslouchat své oblíbené playlisty na Spotify a Amazon Music. Multifunkční displej umožní nahlédnout do chladničky kdykoliv a kdekoliv. Kamera zobrazí obsah chladničky. S aplikací Smart recepty a Plánovač jídla si usnadníte přípravu jídel.

Chladicí a mrazicí prostor

Chladnička o objemu 389 l přispívá vnitřním vybavením k dokonalému rozmístění potravin. Nacházejí se v ní 4 úložné police z tvrzeného skla. Ve dveřích najdete dveřní přihrádky. V neposlední řadě zde naleznete ve spodní části i dvě plastové zásuvky na ovoce a zeleninu. LED osvětlení zajistí dokonalý přehled o uložených potravinách. No Frost mraznička nabízí objem až 226 l s kapacitou mrazení 12 kg/24 hodin. Stejně jako chladnička je vybavena velmi přehledným vnitřním uspořádáním. Vnitřní vybavení tvoří 4 skleněné police, 2 průhledné plastové zásuvky a 2 praktické poličky ve dveřích, např. na zmrzlinu. Ve dveřích je zabudován i výrobník ledu a LED osvětlení.

Chladnička stvořená ke sdílení

Dvířka chytré americké chladničky Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub slouží ve spoustě domácností k psaní vzkazů nebo vystavování dětských obrázků. Chladnička Family Hub nabízí rodinnou plochu, na které můžete zobrazovat fotografie, psát i kreslit rukou nebo přidávat nálepky. Přidejte na plochu i hudební přehrávač a zpříjemněte si vaření.


Stálý zdroj aktuálních informací

Každý člen rodiny bude mít vždy k dispozici užitečné aktuální informace – chytrá asistentka Bixby dokonce může podle hlasu rozpoznat, kdo zrovna chladničku používá. Ranní souhrn vás informuje o počasí, zprávách, denním plánu a případně o trvanlivosti potravin. Kalendář vám umožní společně i jednotlivě plánovat a kontrolovat váš program. Položky snadno upravujete přes smartphone, ale můžete využít také synchronizaci s kalendáři Google a Microsoft Office 365. S ostatními členy rodiny také můžete sdílet poznámky, seznam úkolů nebo třeba fotografie. Domovská obrazovka se sama zapne, když k chladničce přistoupíte.

Zrcadlete na obrazovku svůj smartphone nebo chytrý televizor Samsung

I v kuchyni si můžete užít mobilní nebo televizní obsah. Na obrazovku chladničky Family Hub můžete díky aplikaci SmartView dokonale a snadno zrcadlit obsah z televizoru nebo smartphonu Samsung. Nic neplatíte, nic nemusíte složitě instalovat, vše je otázka několika klepnutí prstu.


Vařte s oblíbenými hudebními hity

Přehrávejte si vlastní seznamy skladeb ze Spotify či Amazon Music nebo objevujte nové rádiové stanice, podcasty a pořady v aplikaci TuneIn. S chladničkou Family Hub si můžete zpříjemnit vaření nebo navodit dokonalou atmosféru při párty s přáteli.


Mějte dokonalý přehled o vnitřku chladničky

Chladnička Family Hub vám díky vnitřním kamerám zobrazí, co je uvnitř, a to nejen na vnější obrazovce, ale také na displeji vašeho smartphonu. To vše bez nutnosti otevírat dvířka. Navíc automaticky vyznačuje data spotřeby a umožní vám vytvářet nákupní seznamy a přidávat k potravinám upomínky nebo poznámky. Až budete v obchodě přemýšlet, jestli ještě máte doma vajíčka nebo už musíte koupit nová, stačí vytáhnout smartphone a přesvědčit se na vlastní oči.


Chladnička, která vám usnadní vaření

Aplikace Smart recepty vám zobrazí podrobné pokyny k vaření. Chladnička Family Hub vám ale může pomoci i s úkolem, který je mnohdy těžší – vymyslet, co bude k večeři. Plánovač jídla navrhne vhodný recept na základě toho, co máte rádi a co za potraviny máte uložené uvnitř. Pokud něco chybí, můžete položku klepnutím nebo hlasovým příkazem snadno přidat na svůj nákupní seznam, který se následně synchronizuje s vaším telefonem, abyste ho v obchodě měli po ruce.


Dokonale se začlení do chytré domácnosti

Aplikace SmartThings vám umožní ovládat propojená chytrá zařízení přímo z domovské obrazovky na chladničce nebo pomocí hlasu. Můžete je zapínat a vypínat i jinak řídit.


Telefonujte klidně i při vaření

Chladnička Family Hub se díky Bluetooth konektivitě připojí k vašemu smartphonu a umožní vám vytáčet a přijímat hovory, a to pouhým hlasem. Nejenže tak nezmeškáte žádný důležitý hovor, ale navíc nemusíte brát telefon do ruky a umývat si kvůli tomu ruce, respektive nehrozí, že byste si drahý smartphone umazali od připravovaného jídla.


Ještě více úložného prostoru

Díky konstrukčnímu řešení SpaceMax poskytuje chladnička Samsung daleko více úložného prostoru, do kterého pohodlně uskladníte jídlo a pití pro celou vaši rodinu. Chladnička pojme až o 100 litrů více v porovnání s běžnými ledničkami, a to při zachování standardních rozměrů.


Až dvakrát déle čerstvější potraviny

Optimalizujte teplotu a úroveň vlhkosti v chladničce i mrazáku a uchovejte si své potraviny ještě déle čerstvé a šťavnaté. Technologie Twin Cooling Plus chladí odděleně mrazák i chladničku, takže zabraňuje mísení pachů různých typů jídel. Potraviny si proto zachovají svou jedinečnou vůni i chuť až dvakrát déle než u běžných chladniček.


Správná teplota za všech okolností

Chladnička Samsung je vybavena kovovou konstrukcí zadní stěny, která zachycuje studený vzduch a zabraňuje kolísání teploty při otevření dveří. Díky tomu je zajištěna konstantní teplota za všech okolností. Vaše potraviny tak zůstanou čerstvé i v případě, že svou chladničku otevíráte velmi často.


Oddělené systémy chlazení pro optimální teplotu

Ideální teplota v každé části chladničky je zajištěna oddělenými systémy chlazení. K úpravě správné teploty pak pomáhá i digitální invertor a pokročilá izolace, která v zařízení udržuje optimální teplotu bez ohledu na okolní podmínky. Výsledkem jsou dlouhodobě čerstvé potraviny se skvělou chutí a správnou konzistencí.


Elegantní provedení

Chladnička od společnosti Samsung vás zaujme svým elegantním vzhledem. Dveře chladničky díky plochému provedení nijak nenaruší celkový vzhled vašeho interiéru. Právě naopak, díky svému jedinečnému vzhledu se hodí takřka do jakékoliv kuchyně.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 91,2 cm
  • Výška 178 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 615 L
  • Čistá kapacita chladničky 389 L
  • Čistá kapacita mrazničky 226 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Hloubka: 71,6 cm
Hmotnost: 127 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 615 L
Celkový hrubý objem: 640 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 389 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 226 L
Počet zásuvek v mrazničce: 4

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 412 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Roční spotřeba energ.(chlazení: 382 kWh
Mrazící výkon: 12 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Připojení na přívod vody: Ano
Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: RS68N8941SLEF

Všechny parametry

Recenze Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub