Samsung RS68A884CB1/EF


Americká chladnička, Energetická třída C, Čistá kapacita chladničky: 409 l, Čistá kapacita mrazničky: 226 l, Roční spotřeba energie: 225 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 91,2 cm, Výška: 178 cm. Více info


Cena 39 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 400 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Americká Side-By-Side chladnička Samsung RS68A884CB1/EF v černé barvě Black Inox v energetické třídě C má 409l chladničku a 226l mrazničku. Disponuje technologií True No Frost, digitálním invertorovým kompresorem, dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus, zásobníkem ledu Slim Indoor, LED osvětlením, zadní stěnou Metal Cooling a držákem na víno.

Moderní dvoudveřová chladnička stvořená pro vaši rodinu

Přivítejte nového člena vaší domácnosti – moderní chladnička Samsung RS68A884CB1/EF je nabitá inovativními technologiemi a praktickými funkcemi, které vám ulehčí péči a skladování všech potravin. Není totiž nic horšího, než když si nakoupíte kvalitní zeleninu a ovoce, které se vám posléze v důsledku nepřiměřených chladicích podmínek zkazí a ztratí své nutriční hodnoty. S jejich vhodným uchováním vám pomůže štědrá kapacita 635 litrů, která se však díky sofistikované technologii SpaceMax nijak neprojeví navenek, Tenké stěny a polyuretanová izolace dovolí chladničce zachovat si standardní rozměry a perfektně se zařadit mezi vaše stávající kuchyňské skříňky či spotřebiče. S jednoduchým ovládáním, nezávislým dvojitým chlazením a důmyslným systémem poliček a přihrádek budete mít po ruce spolehlivého pomocníka nejen při každodenním vaření pro vaši rodinu, ale i během chlazení potravin na nejvyšší kvalitativní úrovni. 

Flexibilita v chlazení

Úspora nákladů za energie pomáhá nejen vaší peněžence, ale i samotnému životnímu prostředí. Proto je chladnička Samsung vybavena šikovným systémem 5 provozních režimů Smart Conversion, prostřednictvím kterých si můžete přizpůsobovat styl chlazení dle vaší aktuální potřeby. Proměňte mrazicí prostor na chladničku, nebo je v případě dovolené nezávisle na sobě vypněte a prodlužte tak životnost motoru a snižte spotřebu elektrické energie. 

Delikátní šťavnatost a prvotřídní čerstvost

Nastavení optimální vlhkosti v chladničce je pro zachování původních živin, textury, chuti a vůně potravin jedním z klíčových faktorů. Technologie pokročilého chlazení Twin Cooling Plus se postará o konstantní cirkulaci vzduchu ve dvou nezávislých obvodech, což vám umožní nastavovat rozličné chladicí podmínky pro chladničku i mrazničku. Vaše ingredience, dezerty i jídla si tak zachovají své autentické vlastnosti i vzhled a vy si můžete pochutnávat s vědomím, že vaše tělo dostává všechny potřebné vitamíny a nutriční hodnoty ve stravě obsažené.

Univerzální polička na víno i pizzu

Nemusíte být zkušený someliér, abyste dokázali správně skladovat své oblíbené odrůdy vína. Chladnička Samsung myslí i na milovníky vína, a proto v jejím interiéru najdete i šikovnou polici na víno, která se od těch běžných liší svým podstatně širším a plošším designem. Kromě toho, že zabrání kutálení a rozbití láhví, skvěle poslouží i k uskladnění rozměrné krabice s nedojezenou pizzou nebo kartonu vajec z farmářského trhu. Jednoduše multifunkční polička na víno, kterou však dokážete používat skutečně variabilně dle své momentální potřeby. 

Designová hvězda vaší kuchyně

Na první pohled vás zaujme svým výrazným antikorozním povrchem s elegantním matným finišem. Minimalistickou čistotu jejich tvarů podtrhují krásně hladké dveře se zapuštěnými rukojeťmi a stylově integrovaným výrobníkem ledu. Její interiér byl navržen tak, aby vám při ukládání potravin poskytl co největší komfort. Přehlednost a vizuální pořádek zaručují šedě tónované přihrádky a promyšlený policový systém. Integrovaný a nadčasový design chladničky skvěle koresponduje s posledními trendy a pozdvihne dojem z vaší kuchyně na novou úroveň. 

Ani centimetr nazmar

Jak ještě více rozšířit vnitřní kapacitu chladničky? Inovovat nenápadné konstrukční prvky, jako je třeba použití plochého potrubí. Přesně to udělali designéři ze společnosti Samsung, čímž rozšířili volný prostor na ukládání potravin a několik dalších centimetrů. Chladicí otvor na zadní straně je sice plochý, ale na jeho spolehlivém výkonu a efektivní ventilaci to nic nezměnilo – vaše delikatesy budou vždy perfektně čerstvé, svěží a lahodné.

Digitální panel pro ovládání jednou rukou

Stylové, maximálně jednoduché a dostupné. Takové je ovládání chladničky, strategicky posunuté níže pro volný přístup osobám se zdravotním znevýhodněním či na invalidním vozíku. Výhodou digitálního panelu je i skutečnost, že jej dokážete hravě ovládat jen jednou rukou, takže nemusíte zdlouhavě studovat nepřehledné manuály – nastavení správné teploty zvládnete skutečně levou zadní. 


Precizní chlazení bez kolísání teplot

Synergie funkčních prvků a špičkových technologií vytváří silný výkon, na který se můžete zaručeně spolehnout. Pokročilá termoizolace udržuje ve spolupráci s digitálním invertorem optimálně a konzistentní chlazení, v důsledku čehož si chladnička poradí i s případným kolísáním teplot bez ohledu na vnější podmínky. Invertor následně monitoruje a kontroluje nastavenou teplotu tak, aby nedocházelo k velkým výkyvům. Výsledkem je ideální, chladivé klima pro co nejdelší čerstvost vašich delikates a surovin.

Ochrana proti častému otevírání dveří

Neustálými návštěvami chladničky během dne i noci může docházet ke značným tepelným ztrátám, které musí spotřebič následně pracně dohánět. To se následně může projevit vyššími účty za elektřinu. Proto má chladnička Samsung na své zadní straně zabudované speciální kovové potrubí Metal Cooling, které má za úkol udržovat a rychle obnovit konstantní úroveň chladu i v průběhu intenzivního otevírání dveří, což obzvláště oceníte během horkých letních dní.

Stylový výrobník ledu

Komu by se z mrazničky neustále chtělo vytahovat formy na led, zase a znovu je naplňovat a čekat, až se zmrazí? Asi málokomu. Proto je chladnička Samsung vybavena integrovaným výrobníkem ledu, který vám za krátkou dobu dokáže vytvořit čerstvé ledové kostky do vaší ovocné limonády nebo koktejlu. Navíc vypadá skutečně úžasně a díky jeho transparentnímu krytu vždy uvidíte, kolik ledu vám ještě zbývá, než budete muset vyrobit novou dávku. 

Bleskové chlazení i mrazení na povel

Čeká vás zanedlouho zahradní party s přáteli, ale nápoje ještě nejsou dostatečně vychlazeny? Připravili jste domácí nanuky a vaše děti se jich už nemohou dočkat? V obou případech vám pomohou dvě šikovné funkce: Power Cool a Power Freeze. Do spotřebiče vhánějí silný proud studeného či ledového vzduchu, aby byly všechny vaše lahůdky i nápoje dokonale vychlazeny za maximálně krátkou dobu a mohli jste si je vychutnat co nejdříve.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 409 L
Čistá kapacita mrazničky 226 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

6 recenzí Samsung RS68A884CB1/EF

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeněk

26. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Moderni, úsporný
  • .
  • Nic

Nízkoenergetický , možnost samostatného vypnutí mrazničky.


IVO

17. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Prostorná a dobře osvětlená. Výrobník ledu super.


Pavel

2. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velmi tichá, krásně osvětlená, různé režimy chlazení

Roman

15. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Spotreba
  • Nic

Ocekavani splnila